)
reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Laktacja...

reklama

Magdalena0713

Fanka BB :)
Miasto
okolice Krk
Rozwiązania
0
Ja też jeszcze karmię :) I odkąd wróciłam do pracy Tomek jeszcze bardziej domaga się cycusia... To takie nasze prywatne przytulanki :p

MagdaCha

podwójnie wrześniowa
Miasto
Warszawa (Targówek)
Rozwiązania
0
ja jeszcz tez karmię ale tylko rano. Nawet trudno to nazwac śnidaniem. Igos już raczej nie bardzo chce. raczej ja. Więc on "no juz dobrze chwile pocycam". Codziennie rano szykuję butle i obiecuje że juz dzisiaj nie będzie cyca tylko mleko. Ale narazie się nie daję. Może od jutra???:-):-)

szyszunka

Miasto
Lublin
Rozwiązania
0
no i ja nadal karmię, dla mnie to mega sukces, bo przy córci nie miałam tyle pokarmu, ona źle ssała i skończyło się cyckowanie w 4-5 mies, Bartek natomiast to cycownik pierwsza klasa, w nocy nie odpuści, cyc co trochę, w dzień też szuka często, na chwilkę choćby, a jak głodny to zrywa wręcz ubranie:)
cyckujemy wiec chyba do odessania sie:)

iza_jot

Miasto
Irlandia
Rozwiązania
0
Ja skonczylam karmic jak mala miala 5 miesiecy, a jak naciskam sutek to mleko dalej tryska :confused: czy to normalne?

DOODA

wrześniowa mama :)
Miasto
Bytom, Poland
Rozwiązania
0
U mnie tez jest jeszcze mleczko,tak mi przykro bo maly od jakiegos miesiaca juz nie pije :(,jakis taki dorosly sie chyba zrobil i nie chce :(.

MagdaCha

podwójnie wrześniowa
Miasto
Warszawa (Targówek)
Rozwiązania
0
Hahaha!!! Dziewczyny od pół roku nie karmię Igonia cycusiem a dzisiaj siedzę własnie na BB a mi z cyców leci mleko!!!!!!!!! Czy to nawrót??????? Mam mokrą bluzkę!! HIhihi!!

reklama

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

"Ono jest całym moim światem" - konkurs z Cebuszką

Zgłoszenia przyjmujemy do 14/08/2019

Konkurs

Konkurs! Złóż życzenia Befado i wygraj świetne nagrody!

Zgłoszenia przyjmujemy do 01/09/2019

Konkurs

Back to school – konkurs z 5.10.15.

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/08/2019

Nowe pytania

Do góry