reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Laktacja...

reklama

Magdalena0713

Fanka BB :)
Miasto
okolice Krk
Rozwiązania
0
Ja też jeszcze karmię :) I odkąd wróciłam do pracy Tomek jeszcze bardziej domaga się cycusia... To takie nasze prywatne przytulanki :p

MagdaCha

podwójnie wrześniowa
Miasto
Warszawa (Targówek)
Rozwiązania
0
ja jeszcz tez karmię ale tylko rano. Nawet trudno to nazwac śnidaniem. Igos już raczej nie bardzo chce. raczej ja. Więc on "no juz dobrze chwile pocycam". Codziennie rano szykuję butle i obiecuje że juz dzisiaj nie będzie cyca tylko mleko. Ale narazie się nie daję. Może od jutra???:-):-)

szyszunka

Miasto
Lublin
Rozwiązania
0
no i ja nadal karmię, dla mnie to mega sukces, bo przy córci nie miałam tyle pokarmu, ona źle ssała i skończyło się cyckowanie w 4-5 mies, Bartek natomiast to cycownik pierwsza klasa, w nocy nie odpuści, cyc co trochę, w dzień też szuka często, na chwilkę choćby, a jak głodny to zrywa wręcz ubranie:)
cyckujemy wiec chyba do odessania sie:)

iza_jot

Miasto
Irlandia
Rozwiązania
0
Ja skonczylam karmic jak mala miala 5 miesiecy, a jak naciskam sutek to mleko dalej tryska :confused: czy to normalne?

DOODA

wrześniowa mama :)
Miasto
Bytom, Poland
Rozwiązania
0
U mnie tez jest jeszcze mleczko,tak mi przykro bo maly od jakiegos miesiaca juz nie pije :(,jakis taki dorosly sie chyba zrobil i nie chce :(.

MagdaCha

podwójnie wrześniowa
Miasto
Warszawa (Targówek)
Rozwiązania
0
Hahaha!!! Dziewczyny od pół roku nie karmię Igonia cycusiem a dzisiaj siedzę własnie na BB a mi z cyców leci mleko!!!!!!!!! Czy to nawrót??????? Mam mokrą bluzkę!! HIhihi!!

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
A Laktacja Potrzebuję porady 13
K Rozkręcanie laktacji, problemy z iloscia mleka Potrzebuję porady 46
K Laktacja Potrzebuję porady 4
T mniej pokarmu - dziecko mniej najedzone? Żywienie 8
B Czy laktacja zaniknie przy odciąganiu 2 razy dziennie? Żywienie 58
N Laktacja 8 tyg po porodzie Potrzebuję porady 2
M dieta bezmleczna - proszę o pomoc Młodziutkie mamy 0
P Pytanie odnośnie leku Potrzebuję porady 13
ani_anita Kolejna ciąża a laktacja Dzieci rok po roku 8
Mirella Zygler Co mnie najbardziej zaskoczyło po porodzie? BB położna radzi mamom 14
E Laktacja... Ciąża, poród, połóg 29
Gagatka88 Małe, ale Biuściaste Mamuśki - znalazłyście dla siebie stanik? Przyszłe mamy 11
Birusia ciąża po ciąży Ciąża, poród, połóg 16
S Słaba laktacja i ogromna niechęć do mm Potrzebuję porady 4
B Laktacja i cc Potrzebuję porady 3
I laktacja w 4 tygodniu Potrzebuję porady 7
M Powiększone węzły pod pachą- czy przyczyną jest laktacja?? Karmienie piersią 4
M Laktacja Porady położnej 14
M owulacja a laktacja Porady położnej 6
aneczka1526 Laktacja Dzieci urodzone w czerwcu 2011 297
post_ptaszyna Laktacja/karmienie piersia; butelką, problemy bóle itp Dzieci urodzone w lipcu 2008 451
D laktacja? kiedy pojawia sie mleko w ciazy? Ciąża, poród, połóg 30
Norge Akcja -LAKTACJA !!!!!!!!!!! Dzieci urodzone w październiku 2007 286
K Laktacja, karmienie itp Dzieci urodzone w kwietniu 2006 333
sandra1982 Nasze piersi - siara, laktacja, karmienie itd. Dzieci urodzone w sierpniu 2006r. 455
A Laktacja Dzieci urodzone w marcu 2006r. 1345
słowiczek Laktacja Dzieci urodzone w sierpniu 2005 23
Do góry