reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Laktacja...

Cześć dziewczyny mam pytanko dzisiaj 3 dzień nie karmię piersią małego i mały nie chce w ogóle pić modyfikowanego mleka ani normalnego po przegotowaniu bo pediatra kazała spróbować. Kaszkę ryżową ale nie taka sztuczną tylko normalne platki gotowane na mleku z jakims owocem czy płatki zje spokojnie. Nie wiem co robić czy dalej próbować dawać mu to mleko bo od razu mu idzie odruch wymiotny a butelki nie cierpi tylko z niekapka.
Cyce bola ale mam pic szalwie i nic z tym nie robic. W sumie dalej nie jestem na 100 % przekonana ze dobrze robie odstawiajac jego od piersi:(
 
reklama
Moja też nie chciała mleka modyf.,ale budziła się w nocy i woda nie wystarczała więc daję jej 120ml ok24 godziny i o 5/6 rano 180ml(jak się obudzi-czasami nie...). Pije mleko tylko przez sen, normalnie nie wypije też ma odruch wymiotny - dziwne wiem, ale dzięki mleczku śpi dobrze i długo....
 
A z 2giej str jeśli mały nie budzi się w nocy i kolacja mu wystarcza to nie musisz mu dawać mleka modyf. Moja kolezanka jak skonczyla karmic w 9mies. to mała w ogóle nie chce mleka i ta jej nie daje, je serki, jogurty itp. Wiadomo każde dziecko jest inne musisz próbować
 
Do góry