reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Laktacja

Milla ja nauczyłam się karmić z jednego boku z dwóch piersi - Mateuszowi to pasuje:-D :-D :-D
próbowałam dzis w nocy ale bezskutku. Mi nie wygodnie i Kuba tez za duzo w takiej pozycji by sie nie najadl. Musialbym praktycznie sie polozyc na brzuchu i podpierac sie rękami a to niewygodna pozycja. Musze przechodzic. :sick:
 
reklama
osinka u nas też Mateusz zawsze ląduje w poprzek łózka. I zawsze głowę ma przy moim brzuchu a nogami kopie w tatusia spryciul jeden:-D

:-) :-) u nas to samo.

a co do karmienia w nocy to tez sie nauczylam i to juz dawno ze z jednego boku karmie z obu piersi chociaz i tak Zuzia upodobala sobie moja prawa piers z czego jest ona prawie poltora raza wieksza od lewej. mam nadzieje ze po skonczeniu karmienia wroca one do swoich rozmiarow :confused:
 
zuzia nie chce cie stresowac ale czytalam wlasnie (gdzies na jakims forum chyba) ze niekoniecznie piersi sie po zakonczeniu karmienia wyrownuja jesli jest taka dysproporcja.
 
Chyba też muszę się nauczyć karmienia z jednego boku, bo wkurza mnie to przełażenie na druga stronę, Kubas poza tym niecierpliwy strasznie jest i zanim ja sie przegramolę i rozepne koszulę to on zaczyna wrzeszczeć! No i boje się, że mi dziecię na podłogę zleci... Raz zasnęłam, jak leżałam z drugiej strony, obudziłam się, a tu Misiek na samym brzeżku!
 
Do góry