reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Laktacja

ja wiem że to męcząc e - aler skuteczne. powodzenia.

ja nie mam co odcioągnąć na czas wyjazdu, i maluszek chyba będzie musiał być na sztucznym, dzisiaj wyopozyczam krowę (medyczny idciągacz pokarmu) i spróbuje przynajmniej ze 3 porcje uzbierać.
 
reklama
ja ide w pon do szkoly i mam nadzieje ze uda mi sie na bierzaco odciagac dla malej porcyjki u nas w zadnej aptece nie moge dostac pojemnikow na pokarm
 
kasiula! kup zwykłe pojemniki na mocz. Wiem, nie brzmi zbyt apetycznie, ale to podobno dobry sposób na przechowywanie mleka.
 
KingaP pisze:
kasiula! kup zwykłe pojemniki na mocz. Wiem, nie brzmi zbyt apetycznie, ale to podobno dobry sposób na przechowywanie mleka.

;D Ale ludzie maja pomysly!! ;D

A u mnie znowu sie wszystko cofnelo i po callonocnym prawie karmieniu piersia,kolo 8.30 bylam przemuszona zrobic porcyjke z mieszanki.Moje dziecko poprostu sie nie najada moim mlekiem.Nie wiem co sie dzieje,bo mam mleko( widze jak sie zbiera w usteczkach Maji,a poza tym samoistnie wycieka i czuje to mrowienie),ale chyba nie jest wystarczajaco kaloryczne.Sama juz nie wiem co mam robic,bo sie uparlam na tym karmieniu piersia,a dziecko mi gloduje...
 
benita_29 pisze:
A u mnie znowu sie wszystko cofnelo i po callonocnym prawie karmieniu piersia,kolo 8.30 bylam przemuszona zrobic porcyjke z mieszanki.Moje dziecko poprostu sie nie najada moim mlekiem.Nie wiem co sie dzieje,bo mam  mleko( widze jak sie zbiera w usteczkach Maji,a poza tym samoistnie wycieka i czuje to mrowienie),ale chyba nie jest wystarczajaco kaloryczne.Sama juz nie wiem co mam robic,bo sie uparlam na tym karmieniu piersia,a dziecko mi gloduje...

A może zadzwonisz do poradni laktacyjnej. Zawsze coś poradzą.
 
a mi się spieprzył odciągacz. jadę na recznym - normalnie muskle bedę miałą ogromniaste.

Azik: a jakiej wielkości szykujesz porcje dla Bartusia, bo mnie to czeka w przyszlym tygodniu.
 
kurcze coś mnie lewa pierś pobolewa tak w okolicach węzłów pod pachą. buuuuuuuuuuuuuuu :mad:

poza tym znowu jestem zgryziona na maksa i karmię w oslonkach.
 
mi pomogło masowanie piersi polecam wlasnie w tych miejscach kolo pachy

mojej malej porcja 80ml wystarcza nawet troszke zostawia na dnie
 
kaśka76 pisze:
kurcze coś mnie lewa pierś pobolewa tak w okolicach węzłów pod pachą. buuuuuuuuuuuuuuu  :mad:

poza tym znowu jestem zgryziona na maksa i karmię w oslonkach.

Kaska, mnie tak i w tymmiejscu bolaly piersi na poczatku jak mialam nawal i kiedy byly bardzo wypelnione mlekiem,ale po karmieniu za zwyczaj przechodzilo.NIe wiem jak u Ciebie.
 
reklama
KingaP pisze:
kasiula! kup zwykłe pojemniki na mocz. Wiem, nie brzmi zbyt apetycznie, ale to podobno dobry sposób na przechowywanie mleka.

szczerze mowiac tez o tym pomyslalam bo sa sterylne
ale grzesiek stwierdzil ze moze tochodzi o to z czego sa wykonane ze moze te na mocz sa jakies zwykle i przechowywanie w nich moze źle wplynac na slkad mleka
nie wiem czy to ma jakis sens

 
Do góry