reklama

Laktacja

Temat na forum 'Dzieci urodzone w czerwcu 2011' rozpoczęty przez aneczka1526, 18 Kwiecień 2011.

1. aneczka1526

aneczka1526 Fanka BB :)

i wszystko co z tym związane...
    ból piersi, kłopoty z obrzmieniem
    brak laktacji
    wycieki z piersi jeszcze przed porodem
    wkładki laktacyjne
    biustonosze do karmienia
    itp., itd. czyli wszystko co związane z naszymi dwoma cudnymi piersiami :-)
    nasze troski i radości (a chyba raczej naszych mężczyzn :-) ) i jak sobie z tym wszystkim radzimy

tak mi do głowy to przyszło a wszystko spowodowane pierwszym właśnie wyciekiem, siedzę sobie, przeglądam forum, a tu mokra koszula, kurcze co jest... no na razie jakaś woda, ale znak, że się coś zaczęło dziać, a pewnie to dopiero początek, oj, to wszystko już coraz bliżej:szok:

2. ja-zolza

ja-zolza Fanka BB :)

Racja, racja, coraz bliżej! U mnie póki co tylko sączy się delikatnie żółty płyn, ale tak, że na staniku znajduję tylko delikatne suche drobinki.
    Co do wkładek laktacyjnych, ciągle nie mogę się zebrać w sobie, żeby przejrzeć gazetki, bo w którejś było fajne zestawienie kilku firm - i wcale nie było tak, że najdroższe najlepsze ;-)
    Staniki - kupiłam na razie po2: bez fiszbin i z fiszbinami, czarny i biały każdego rodzaju. Spać będę w tych bez fiszbin, a i przez pierwszy miesiąc podobno powinno się nosić miękkie - ale jak to u mnie będzie, okaże się "w praniu" :-p

3. reklama
  4. ironia

ironia Mamusia Benia

no dobry pomysł z tym tematem :) sama chętnie dowiem się jak najwygodniej karmić dziecko przy duzych piersiach, bo połozna mowiła ze ogólnie jest wiekszy problem :(

5. Doggi

Doggi Moderator

ehhhh ja nie jestem wybredna jeżeli chodzi o cyckonosze :( Bo nigdzie na mnie po prostu nie ma ;( na chwilę obecną mam tylko jeden stanik nie do karmienia, który już pęka w szwach :( A nigdzie nie mogę znaleźc odpowiedniego rozmiaru dla mnie :( naprawdę już nie wiem gdzie mam szukac tak wielkich namiotów !! ;( i to jeszcze z małym obwodem do jasnej ciasnej :/

6. ironia

ironia Mamusia Benia

ja ostatnio kupilam na allegro i to fartem bo jakas likwidacja sklepu z namiotami była hehe :)))
    moze tu ci się uda: Amazonka - Staniki do karmienia, bielizna ciążowa musze tam popatrzec ale widziałam że maja dosc duze rozmiary :) ja ostartnio kupiłam 90 H

7. aneczka1526

no ja muszę chyba pójść do sklepu i coś przymierzyć, bo za bardzo nie wiem jak inaczej się do tego zabrać, nie będę chyba miała problemu z rozmiarem, bo nie zmienił mi się zbyt dużo, urosły - to prawda, ale tragedii chyba nie ma - chyba ;p no ale z internetu jakoś nie chcę kupować, kiedyś kupiłam i okazał się nie dobry, no więc chyba trzeba wyruszyć - tylko niech ta wypłata już przyjdzie :-)

8. Doggi

Doggi Moderator

no ja w sumie noszę 75G ale jak jest 80 to łykam bo tez trudno znaleźc a przynajmniej w bebza mam więcej miejsca ;)

9. justynka1

justynka1 Mamusia Antoniusia

a ja nosze górę od kostiumu kąpielowego,bo staniki mam za małe a w tym mi najwygodniej:-D

10. reklama
  11. aneczka1526

ale to chyba rozwiązanie do porodu, bo chyba trochę ciężko w tym karmić??

12. mamusia czerwcowa 2011

mamusia czerwcowa 2011 Mamusia Tymusia

a ja z kupieniem stanika do karmienia mam zamiar troszkę poczekać, nie dość że do tej pory rozmiar może się zmienić to jeszcze na dodatek ja nie lubię typowych miękkich staników tylko takie usztywniane, z twardszą miseczką, no cóż czy chce czy nie chce za 2 miesiące będę musiała się przyzwyczaić

Poleć forum