reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Laktator bezprzewodowy

Sikorka91

Fanka BB :)
Dołączył(a)
25 Wrzesień 2022
Postów
1 410
Hej, zastanawiam się nad laktatorem bezprzewodowym, który można albo włożyć do stanika albo użyć gorsetu. Przeczytałam już sporo opinii i jak zawsze - zdania są podzielone😅 jest dużo zachwytów, ale często też przewija się temat słabej mocy i wylewającego się bokiem mleka. Może któraś z Was ma taki laktator i może się podzielić wrażeniami? Aktualnie karmię piersią 9-miesięczne dziecko, ale kiedy szły mu zęby odrzucił jedną pierś. Teraz udaje mi się go czasem przystawić do tej odrzuconej, ale jest w niej mało mleka i chciałabym laktatorem trochę ją rozkręcić. Próbowałam z moim starym laktatorem, ale mam problem ze znalezieniem czasu na siedzenie z kabelkiem przy trójce dzieci.
 
reklama
Też mam z Babyono i rewelacja !
Ma tylko 2 minusy - ciężko przelać jak jest duzo, bo wylewa się bokiem ( trzeba sobie opracować swój sposób na to ) i drugi minus to taki, że od razu mocno ciągnie, nie jak w 2fazowym
 
Też mam z Babyono i rewelacja !
Ma tylko 2 minusy - ciężko przelać jak jest duzo, bo wylewa się bokiem ( trzeba sobie opracować swój sposób na to ) i drugi minus to taki, że od razu mocno ciągnie, nie jak w 2fazowym
Przecież można ustawiać tryby i moc odciagania🤔a co do wylewania - zawsze wylewałam po prostu dołem i ani kropelki nie uroniłam 😉
 
A babyono nie ma tskiej dziurki do wylewania mleka? Momcozy ma dziurke na gorze, ona jest normalnoe przysłonięta silniczkiem, a jak sie ściągnie silniczek, to można przelewać.
 
Też mam z Babyono i rewelacja !
Ma tylko 2 minusy - ciężko przelać jak jest duzo, bo wylewa się bokiem ( trzeba sobie opracować swój sposób na to ) i drugi minus to taki, że od razu mocno ciągnie, nie jak w 2fazowym
Wg opisu ma tryb pobudzania i masażu - na tym też ciągnie mocno?
 

Załączniki

  • Screenshot_20240309-184822_Free Adblocker Browser.jpg
    Screenshot_20240309-184822_Free Adblocker Browser.jpg
    115 KB · Wyświetleń: 20
Dla mnie kwestia przelewania zebranego mleka do butelki nie ma znaczenia, bo z tej piersi odciągam aktualnie po 10 ml🤡 chce rozkręcić laktację w tej piersi i przystawiać małego, bo teraz już chwyta tę pierś, tylko złości się kiedy przestanie lecieć. Myślę, że jak przybędzie mleka, to znów będzie ok, bo wcześniej normalnie karmiłam go z obu piersi.
 
reklama
No to masz jakiś magiczny laktator :)

A masz porównanie z takim elektrycznym, 2 fazowym ? Ja mam i tam o wiele łagodniej zaczyna niż tutaj.
Nie, mam porównanie do loveli tej najbardziej wypasionej i ona to dopiero ciągnie jak odkurzacz😉😁 może dlatego babyono był dla mnie łagodny, nie wiem. Na pewno ważne jest dobranie odpowiednich reduktorów.
 
Do góry