reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Laktator bezprzewodowy

reklama
Jakby ktoś miał odkopywać temat, to daję znać, że w innym miejscu polecono mi Neno Primo - kupiłam i jestem zadowolona, mogę ściągać pokarm i chodzić za małym, moc jest w porządku, tak samo działa na kablu jak i bez. Kupiłam tani stanik sportowy w pepco, wycięłam w nim małą dziurę i przez nią podłączałam laktator, dzięki czemu jak potrzebowałam na chwilę obu rąk, to nie musiałam przerywać odciągania. Wiadomo, że nie jest to rozwiązanie na stałe, ale nie chciałam inwestować niewiadomo ile, skoro potrzebowałam tego laktatora na kilka dni tak naprawdę. Może komuś się przyda takie info.
 
Do góry