reklama

laktator elektryczny

Temat na forum 'Ciąża, poród, połóg' rozpoczęty przez Megan5, 16 Marzec 2013.

1. Megan5

Megan5 Aktywna w BB

Dziewczyny, polecicie któryś? Zamierzam kupić i nie wiem, który wybrać....

2. styna26

styna26 Fanka BB :)

Medela mini electric absolutnie najlepszy. Miałam też Tommy tippie i nawet się nie umywa do medeli.

3. reklama
  4. Megan5

Megan5 Aktywna w BB

Dzięki, polecano mi Medelę ale chyba będę musiała szukać czegoś w niższej cenie...

5. styna26

styna26 Fanka BB :)

Poszukaj używki można dostać w dobrej cenie a naprawdę warto. Są trwałe i nie jedno karmienie przeżyją a i tak wszystko poza silniczkiem idzie do sterylizatora. Na allegro na pewno są okazje.

6. aleesa

aleesa Zaciekawiona BB

ja nie mialam mleka w 2 ciazach,czy laktator elektryczny mi pomoze?mam na mysli zwiekszy wydzielanie mleka czy to strata pieniedzy??

7. _abi_

_abi_ Początkująca w BB

Cześć dziewczyny
    Ja z kolei poleciłabym zdecydowanie laktator elektryczny aventu. Miałam przez chwilę medelę ale szczerze mówiąc nie poleciłabym jej. Dla mnie była nieodpowiednia, piersi bolały tak, że nie mogłam używać. O niskiej jakości wykonania nie wspominając. Teraz mam laktator aventu i jest po pierwsze bez porównania solidniej wykonany. Oczywiście odciąganie bezbolesne. Może i cena nieco wyższa ale można też kupić taniej używany (ja kupiłam używany w stanie idealnym za pół ceny i jestem bardzo zadowolona!) Można zadać własny rytm odciągania kilkoma ruchami.Świetne rozwiązanie.naprawdę polecam!

8. oliwia2

oliwia2 Fanka BB :)

cieżko powiedziec, ale faktycznie może byc tak, że może pobudzic i zwiekszyc wydzielanie mleka

9. caltha

caltha Fanka BB :)

aleesa to że wcześniej nie miałaś nie znaczy że teraz też. Mi laktator pobudził laktację po cc miesiąc przed czasem, dziecko nie mogło, bo było w inkubatorze.
    Wybrałam lovi prolactis bo ściąga podobnie jak dziecko. Mogłam kontrolować czas sciągania i ustawić alarm. A nocą przerobić na reczny- młoda miała co jeść nocą a dziecwyzny z sali ze sowimi dziecmi spokojny sen.

10. reklama
  11. Matka po raz pierwszy

Matka po raz pierwszy Zaciekawiona BB

Szczerze polecam Lovi Prolactis. Córeczka nie chciała chwycić piersi, więc odciągałam nim pokarm przez 5 miesięcy. Sprawdził się doskonale.
    Tu przeczytać można moją recenzję: Matka po raz pierwszy: Laktator Lovi Prolactis

Poleć forum