reklama

laktator elektryczny

Temat na forum 'Ciąża, poród, połóg' rozpoczęty przez Megan5, 16 Marzec 2013.

1. Megan5

Megan5 Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dziewczyny, polecicie któryś? Zamierzam kupić i nie wiem, który wybrać....

2. styna26

styna26 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Medela mini electric absolutnie najlepszy. Miałam też Tommy tippie i nawet się nie umywa do medeli.

3. reklama
  4. Megan5

Megan5 Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dzięki, polecano mi Medelę ale chyba będę musiała szukać czegoś w niższej cenie...

5. styna26

styna26 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Poszukaj używki można dostać w dobrej cenie a naprawdę warto. Są trwałe i nie jedno karmienie przeżyją a i tak wszystko poza silniczkiem idzie do sterylizatora. Na allegro na pewno są okazje.

6. aleesa

aleesa Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja nie mialam mleka w 2 ciazach,czy laktator elektryczny mi pomoze?mam na mysli zwiekszy wydzielanie mleka czy to strata pieniedzy??

7. _abi_

_abi_

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Cześć dziewczyny
    Ja z kolei poleciłabym zdecydowanie laktator elektryczny aventu. Miałam przez chwilę medelę ale szczerze mówiąc nie poleciłabym jej. Dla mnie była nieodpowiednia, piersi bolały tak, że nie mogłam używać. O niskiej jakości wykonania nie wspominając. Teraz mam laktator aventu i jest po pierwsze bez porównania solidniej wykonany. Oczywiście odciąganie bezbolesne. Może i cena nieco wyższa ale można też kupić taniej używany (ja kupiłam używany w stanie idealnym za pół ceny i jestem bardzo zadowolona!) Można zadać własny rytm odciągania kilkoma ruchami.Świetne rozwiązanie.naprawdę polecam!

8. oliwia2

oliwia2 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    cieżko powiedziec, ale faktycznie może byc tak, że może pobudzic i zwiekszyc wydzielanie mleka

9. caltha

caltha Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    aleesa to że wcześniej nie miałaś nie znaczy że teraz też. Mi laktator pobudził laktację po cc miesiąc przed czasem, dziecko nie mogło, bo było w inkubatorze.
    Wybrałam lovi prolactis bo ściąga podobnie jak dziecko. Mogłam kontrolować czas sciągania i ustawić alarm. A nocą przerobić na reczny- młoda miała co jeść nocą a dziecwyzny z sali ze sowimi dziecmi spokojny sen.

10. reklama
  11. Matka po raz pierwszy

Matka po raz pierwszy

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Szczerze polecam Lovi Prolactis. Córeczka nie chciała chwycić piersi, więc odciągałam nim pokarm przez 5 miesięcy. Sprawdził się doskonale.
    Tu przeczytać można moją recenzję: Matka po raz pierwszy: Laktator Lovi Prolactis

Poleć forum