reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

laktator elektryczny

reklama
Poszukaj używki można dostać w dobrej cenie a naprawdę warto. Są trwałe i nie jedno karmienie przeżyją a i tak wszystko poza silniczkiem idzie do sterylizatora. Na allegro na pewno są okazje.
 
ja nie mialam mleka w 2 ciazach,czy laktator elektryczny mi pomoze?mam na mysli zwiekszy wydzielanie mleka czy to strata pieniedzy??
 
Cześć dziewczyny
Ja z kolei poleciłabym zdecydowanie laktator elektryczny aventu. Miałam przez chwilę medelę ale szczerze mówiąc nie poleciłabym jej. Dla mnie była nieodpowiednia, piersi bolały tak, że nie mogłam używać. O niskiej jakości wykonania nie wspominając. Teraz mam laktator aventu i jest po pierwsze bez porównania solidniej wykonany. Oczywiście odciąganie bezbolesne. Może i cena nieco wyższa ale można też kupić taniej używany (ja kupiłam używany w stanie idealnym za pół ceny i jestem bardzo zadowolona!) Można zadać własny rytm odciągania kilkoma ruchami.Świetne rozwiązanie.naprawdę polecam!
 
aleesa to że wcześniej nie miałaś nie znaczy że teraz też. Mi laktator pobudził laktację po cc miesiąc przed czasem, dziecko nie mogło, bo było w inkubatorze.
Wybrałam lovi prolactis bo ściąga podobnie jak dziecko. Mogłam kontrolować czas sciągania i ustawić alarm. A nocą przerobić na reczny- młoda miała co jeść nocą a dziecwyzny z sali ze sowimi dziecmi spokojny sen.
 
reklama
reklama
Do góry