reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Laktator - jaki wybrać?

Suprise87

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Pytanie szczególnie do mam już doświadczonych w temacie - jaki laktator polecacie? Ręczny czy elektryczny? Możecie z czystym sumieniem polecić jakieś konkretne marki/modele? Jestem zielona w temacie i trudno mi podjąć decyzję. Czy może na początek kupić ręczny i zobaczyć, jak się sytuacja rozwinie i czy elektryczny w ogóle będzie potrzebny? Będę wdzięczna za każdą opinię :)

reklama

Anita1990

moderatorka
Członek załogi
Rozwiązania
0
Pytanie szczególnie do mam już doświadczonych w temacie - jaki laktator polecacie? Ręczny czy elektryczny? Możecie z czystym sumieniem polecić jakieś konkretne marki/modele? Jestem zielona w temacie i trudno mi podjąć decyzję. Czy może na początek kupić ręczny i zobaczyć, jak się sytuacja rozwinie i czy elektryczny w ogóle będzie potrzebny? Będę wdzięczna za każdą opinię :)
W pierwszej ciąży kupiłam lovi elektryczny i mega żałuje. Nie używałam go w ogóle a kosztował po da 400zl. Wstrzymaj się może nie będzie potrzebny

Ika88

Miasto
Wrocław
Rozwiązania
0
Miałam ręczny Avent i jak dla mnie jest to zbyt męczące, dlatego przerzuciłam się na Medela Swing i to było to :)

Aguu

Rozwiązania
5
W pierwszej ciąży kupiłam lovi elektryczny i mega żałuje. Nie używałam go w ogóle a kosztował po da 400zl. Wstrzymaj się może nie będzie potrzebny
Jestem tego samego zdania. Nie kupować na zaś. Ewentualnie mieć na oku wybrany model (do sporadycznych akcji wybrałabym ręczny, jeśli okaże się ze zostaje kpi to elektryczny podwójny). Ja teraz nie mam i nie kupuję.
Przydał mi się tylko przy pierwszym bo dużo wychodziłam. Miałam wtedy jakiś zwykły no name z apteki za 30zł i był wystarczający.

A na nawał najlepsze było dziecko. Ew wypożyczony szpitalny.

Ostatnia edycja:

Martyś4

Rozwiązania
3
Według mnie lepiej nie kupować, tylko wybrać sobie i dokupić jak będzie potrzebny. Kupiłam ręczny avent i tylko straciłam pieniądze, bo i tak po porodzie dokupiłam elektryczny. Ale nie wiesz czy będzie Ci potrzebny, a jednak trochę kosztuje. U mnie sprawdził się elektryczny z aventu. ;)

littlebabe

Rozwiązania
0
Elektryczny jeśli już, bo gdyby przyszło ci często mleko ściągać to ręka odpadnie od ręcznego. Plus nie polecam ręcznego z Aventu. Mi skrzypiał strasznie przy ściąganiu mleka.. Szału szło dostać. :/

Elle118

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Elektryczny, medela jest jednym z najlepszych. Ja mialam reczny marki Lansinoh, jakosociowo dobry ale trzeb sie bardzo namachac zeby odciagnac mleko.

kasiak85

Miasto
Gdańsk
Rozwiązania
0
Przy każdym dziecku (mam 3kę) sprawdził się avent elektryczny.

reklama

milla1982

Rozwiązania
0
Medela elektryczny z czystym sumieniem. Moje dzieci nie nadążaly,choć urodzili się z dużą wagą. Pokarmu miałam mnóstwo i było to bolesne. Medela swing była wtedy niezastąpiona.

reklama
Do góry