reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Laktator - jaki wybrać?

Suprise87

Fanka BB :)
Dołączył(a)
24 Luty 2019
Postów
2 443
Pytanie szczególnie do mam już doświadczonych w temacie - jaki laktator polecacie? Ręczny czy elektryczny? Możecie z czystym sumieniem polecić jakieś konkretne marki/modele? Jestem zielona w temacie i trudno mi podjąć decyzję. Czy może na początek kupić ręczny i zobaczyć, jak się sytuacja rozwinie i czy elektryczny w ogóle będzie potrzebny? Będę wdzięczna za każdą opinię :)
 
reklama
Pytanie szczególnie do mam już doświadczonych w temacie - jaki laktator polecacie? Ręczny czy elektryczny? Możecie z czystym sumieniem polecić jakieś konkretne marki/modele? Jestem zielona w temacie i trudno mi podjąć decyzję. Czy może na początek kupić ręczny i zobaczyć, jak się sytuacja rozwinie i czy elektryczny w ogóle będzie potrzebny? Będę wdzięczna za każdą opinię :)

W pierwszej ciąży kupiłam lovi elektryczny i mega żałuje. Nie używałam go w ogóle a kosztował po da 400zl. Wstrzymaj się może nie będzie potrzebny
 
W pierwszej ciąży kupiłam lovi elektryczny i mega żałuje. Nie używałam go w ogóle a kosztował po da 400zl. Wstrzymaj się może nie będzie potrzebny
Jestem tego samego zdania. Nie kupować na zaś. Ewentualnie mieć na oku wybrany model (do sporadycznych akcji wybrałabym ręczny, jeśli okaże się ze zostaje kpi to elektryczny podwójny). Ja teraz nie mam i nie kupuję.
Przydał mi się tylko przy pierwszym bo dużo wychodziłam. Miałam wtedy jakiś zwykły no name z apteki za 30zł i był wystarczający.

A na nawał najlepsze było dziecko. Ew wypożyczony szpitalny.
 
Ostatnia edycja:
Pytanie szczególnie do mam już doświadczonych w temacie - jaki laktator polecacie? Ręczny czy elektryczny? Możecie z czystym sumieniem polecić jakieś konkretne marki/modele? Jestem zielona w temacie i trudno mi podjąć decyzję. Czy może na początek kupić ręczny i zobaczyć, jak się sytuacja rozwinie i czy elektryczny w ogóle będzie potrzebny? Będę wdzięczna za każdą opinię :)
Według mnie lepiej nie kupować, tylko wybrać sobie i dokupić jak będzie potrzebny. Kupiłam ręczny avent i tylko straciłam pieniądze, bo i tak po porodzie dokupiłam elektryczny. Ale nie wiesz czy będzie Ci potrzebny, a jednak trochę kosztuje. U mnie sprawdził się elektryczny z aventu. ;)
 
Elektryczny jeśli już, bo gdyby przyszło ci często mleko ściągać to ręka odpadnie od ręcznego. Plus nie polecam ręcznego z Aventu. Mi skrzypiał strasznie przy ściąganiu mleka.. Szału szło dostać. :/
 
Elektryczny, medela jest jednym z najlepszych. Ja mialam reczny marki Lansinoh, jakosociowo dobry ale trzeb sie bardzo namachac zeby odciagnac mleko.
 
Pytanie szczególnie do mam już doświadczonych w temacie - jaki laktator polecacie? Ręczny czy elektryczny? Możecie z czystym sumieniem polecić jakieś konkretne marki/modele? Jestem zielona w temacie i trudno mi podjąć decyzję. Czy może na początek kupić ręczny i zobaczyć, jak się sytuacja rozwinie i czy elektryczny w ogóle będzie potrzebny? Będę wdzięczna za każdą opinię :)
Medela elektryczny z czystym sumieniem. Moje dzieci nie nadążaly,choć urodzili się z dużą wagą. Pokarmu miałam mnóstwo i było to bolesne. Medela swing była wtedy niezastąpiona.
 
reklama
Wydrukowałam sobie "pomiar" brodawek sutkowych z WróżkiCycuszki, żeby sprawdzić jaki mam rozmiar i wyszedł najmniejszy... Znacznie ogranicza to wybór laktatorów. Czy rzeczywiście rozmiar brodawki sutkowej tak determinuje możliwość korzystania z konkretnych laktatorów? Według rozpisek nie będzie na mnie "pasował" chociażby Canpol, Avent, Lovi- za szerokie lejki. Zostaje Medela, Ardo i Ameda a one jak wiadomo są zdecydowanie droższe. A może jednak zdecydować sie na podwójny?
Link do: LANSINOH podwójny laktator elektryczny na dwie piersi 2w1 - cena i opinie - Apteka Internetowa GALEN
 
Ostatnia edycja:
Do góry