reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Laktator

Dołączył(a)
2 Wrzesień 2008
Postów
10
Cześć dziewczyny czy któraś z was używała laktatora innego niż avent np. baby ono, nuk itp.??

Ja chciałabym tym razem (poprzednio miałam avent-naprawdę super polecam:tak:) kupić nuka
bo podobają mi się butelki i smoczki a poza tym są tańsze i ogólnie dostepne tzn. ze jak mi się coś popsuje lub zgubi to dostanę to w każdym sklepie i aptece nawet najmniejszej.

Czy któraś moze napisać opinię o smoczkach uspokajających i do butelek z Tommee Tippee??? Jestam bardzo ciekawa bo się mi podobaja:-)
 
reklama
czesc :) ja zakupilam laktator aventa, ten elektroniczny, iq - kupilam na allegro uzywany, ale za 250 zl (polowe taniej niz nowy:happy:), milo sie zaskoczylam, kiedy go rozpakowalam - byl jeszcze paragon - 149 euro :) a stan idealny. jeszcze nie uzywam, wiec nic na ten temat nie napisze :) ale jesli chodzi o smoczki Tommee Tippee, to tylko i wylacznie te walcowate lateksowe - ponoc sa optymalne dla dzidziusia, (mielismy zajecia z Zawitkowskim Pawłem w szkole rodzenia i baardzo je polecal).
Pozdrawiam :-)
 
hej
ja kupiłam laktator baby ono ale nie polecam musiałam go zwrócić bo nie zasysał dostała nowy w zamian i było to samo wreszcie zabrałam kasę i wypożyczyłam sobie laktator ( niestety nie był mi długo potrzebny) co do smoczków to do tej pory uzywam butelek i smoczków tomee tippee jestem bardzo zadowolona mój syn tez bardzo lubi jeść z tych butelek ogólnie produkty tej firmy sa bardzo dobre polecam:-D
 
A ja polecam laktator elektryczny baby ono :-)(koszt do 150zl). Bez niego pewnie nie udało by mi się tak ładnie mleczka ściągać. Co do smoczków Tommy Tippee to bardzo polecam, mają kształt zbliżony do piersi matki, więc nie zaburzają procesu ssania.:-D
 
Hej dziewczyny.
Mam pytanie głównie do mam karmiących albo tych które kiedyś karmiły piersią.
Czy któraś z was wie coś na temat wypożyczania laktatorów ? Ewentualnie gdzie w Krakowie można wypożyczyć i ile się płaci za wypożyczenie ??
A tak w ogóle czy się to opłaca ? Jakie są wasze doświadczenia z wypożyczaniem tego typu sprzętów??
Zastanawiam się czy lepiej kupić czy wypożyczyć.
Z góry dzięki za odpowiedzi :)
 
Jeśli chodzi i laktator typu Avent ręczny to lepiej kupić nowy, bo wiadomo że nie po kimś, a cena jakoś nie bardzo wysoka, ale jeśli chodzi o te profesjonalne np Medeli, Symphony
to lepiej jest wypożyczyć, bo koszt 1500 zł...
Czasami położna środowiskowa ma możliwość wypożyczenia, ale wiem że trzeba dokupić wtedy swoje elementy, taki mają wymóg.
 
ja miałam laktator medeli taki jakiś mini albo travel i kosztował ok 250 zł. bardzo fajny, elektryczny z zasilaczem i z możliwością używania na bateriach, regulowana siła ssania, bardzo byłam zadowolona.
 
Ja odradzam laktatory aventu, dla mnie totalna porazka, jak mialam podłączony pojemniczek do przechowywania mleka to nie dzialał, działal jedynie przy butelce, fatalny do mycia, a jedna z gumek w wyniku wygotowywania sie popsuła:(
 
reklama

Podobne tematy

W
Odpowiedzi
12
Wyświetleń
11 tys
Do góry