reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Łamigłówki,zagadki -burza mozgów :)

Odnośnie szampanów to kurde pojęcia nie mam i mnie to bardzo bardzo intryguje :) więc poproszę o odpowiedź :) :-D:-D:-D:-D

:-D:-D:-D:-D
więc tak......
jak już pisałam mam 2 szampany, 1 zamknięty, 2gi otwarty

zamknięty trzymam do góry dnem i z otwartego wlewam do niego szampana po czym go piję z denka zamkniętej butelki:-D:-D:-D (w butelkach od szampana jest bardzo wklęsłe dno)

no i tak jak mówiłam- piję z zamkniętego a z otwartego mi ubywa

:-D:-D:-D:-D:cool2::cool2::cool2::cool2:
 
reklama
:-D:-D:-D:-D
więc tak......
jak już pisałam mam 2 szampany, 1 zamknięty, 2gi otwarty

zamknięty trzymam do góry dnem i z otwartego wlewam do niego szampana po czym go piję z denka zamkniętej butelki:-D:-D:-D (w butelkach od szampana jest bardzo wklęsłe dno)

no i tak jak mówiłam- piję z zamkniętego a z otwartego mi ubywa

:-D:-D:-D:-D:cool2::cool2::cool2::cool2:


:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D dobre :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
No to ja mam dla Was coś z jajem;-)

- Siedzisz za kierownicą samochodu i utrzymujesz stałą prędkość.
- Po Twojej lewej stronie jest przepaść.
- Po Twojej prawej stronie jedzie samochód straży pożarnej, z taką samą prędkością jak Ty.
- Przed Tobą biegnie świnia, która jest większa niż Twój samochód.
- Za Tobą, tuż nad ziemią leci helikopter.
- Zarówno helikopter, jak i świnia utrzymują dokładnie tą samą prędkość co Ty.
Co powinieneś zrobić?

Miłego kombinowania życzę:-)



 
reklama
Do góry