reklama

Lampka wina a karmiąca mama

Temat na forum 'Zdrowa mama' rozpoczęty przez Katalina M., 27 Marzec 2013.

1. Katalina M.

Katalina M. Fanka BB :)

Drogie mamusie, chcę was podpytać czy karmiąca mama może wypić lampkę wina lub małą szklaneczkę piwa?
    Niebawem będą święta wielkanocne i na stole świątecznym poza smakowitymi daniami pojawią się jakieś trunki, dodatkowo tydzień po Wielkanocy organizujemy chrzciny naszego synka i goście również zostaną poczęstowani alkoholem i zastanawiam się czy również karmiąca mama tego może skosztować?

2. noirel

noirel Fanka BB :)

wszystko w granicach normy,najlepiej najpierw nakarm dziecko,potem wypij i nim drugi raz będziesz karmić to ta lampka wina powinna wyparować,a jak masz laktator to po prostu ściągnij mleko wcześniej.a ile dziecko ma miesięcy?bo jak już ponad 3 to też możesz herbatką przepić w razie czego

3. reklama
  4. Katalina M.

Mój syneczek ma 4 miesiące, więc jak do południa wypiję lampkę wina, a w trakcie dnia podam odciągnięte wcześniej mleczko, to na wieczorne karmienie tak ok 19.00 myślisz, że można już przystawić do piersi?

5. KasiaP-P

KasiaP-P Fanka BB :)

Znam osoby które wypijają czasem lampkę wina czy szklankę piwa i niczego nie odciągają, normalnie karmią dziecko.

6. noirel

noirel Fanka BB :)

Katalina myślę że spokojnie,lampka wina to nie butelka wódki:-) wszystko w granicach normy i rozsądku :-)

7. Katalina M.

Dzięki mamusie za porady :)

Poleć forum