reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lans ponad wszystko, czy może świętowanie narodzin dziecka. Jakie jest twoje zdanie?

aniaslu

Administratorka czyli ja tu rządzę ;)
Członek załogi
Dołączył(a)
14 Czerwiec 2004
Postów
2 256
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
37
Coraz więcej rodziców udostępnia całemu światu wieści o narodzinach dzieci. Robią to w najróżniejszy sposób. Czy ten tata przekroczył granicę? Przyszły tata, Kendall Caver, zamieścił na Facebooku filmik z sali porodowej.
tatus1.png


Postanowił wesprzeć swoją żonę pokazując jej rozpisaną na kartkach historię ich miłości. Przez cały film oglądamy jego występ.

Część osób uznała to za najbardziej wzruszającą rzecz jaką udało im się kiedykolwiek zobaczyć. Inni krytykowali, że w czasie, kiedy kobieta powinna być najważniejsza jej partner uprawia lans na całego. Podrzucam wam link do artykułu.

Ciekawa jestem waszej opinii. Czy są granice, których nie należy przekraczać. Czy podoba wam się ten trend, kiedy celebrytki z sali porodowej prowadzą relację. Czy to dziwi, a może jednak wspiera i czujecie więź z taką osobą?
 
Ostatnia edycja:
reklama

marlusia

Fanka BB :)
Dołączył(a)
1 Luty 2019
Postów
696
Rozwiązania
0
Dla mnie to było dość traumatyczne przeżycie już nie mówiąc, że bardzo intymne... poza tym ja się nawet na portalach społecznościowych nie chwałę takimi rzeczami więc relacja na żywo to przegięcie mega. Ale co kto lubi...
 

tamkara

Początkująca w BB
Dołączył(a)
7 Listopad 2019
Postów
24
Rozwiązania
0
Oj sama również jestem tego samego zdania, nie dałabym takich zdjęć.
 

nata$za88

Fanka BB :)
Dołączył(a)
26 Luty 2017
Postów
3 131
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
1
Matko, krew (i nie tylko) się leje, kobieta myśli że wlasnie umiera i zastanawia się jak zamordować męża - bo wiadomo ze to wszystko jego wina :-D a ten z kartkami występuje :oo: lans, lans i głupota totalna, ale na Instagramie będzie się fajnie klikać, części się spodoba, części nie ale cały świat o nich mówi, więc na pewno zarobili już kase. Nie wiem dokąd ten świat zmierza. Miłość można wyznawać w inny sposób, tu chodzi tylko o sławę i pieniądze.
 

Marynia88

Fanka BB :)
Dołączył(a)
30 Październik 2019
Postów
245
Miasto
Piotrków Trybunalski
Rozwiązania
0
Filmik oglądałam i u mnie by to nie przeszło ale nie razi mnie takie zachowanie. Zdania zawsze będą różne bo każdy jest inny.
Dla mnie poród to bardzo intymna chwila nie publikowałabym żadnych zdjęć z porodówki bo nie czuje takiej potrzeby. Nie będę jednak innym narzucać mojego toku myślenia, mam tylko nadzieję że ludzie nie przekroczą granicy dobrego smaku i nie będą wrzucać do sieci zbyt "odważnych" filmików z których możnaby się uczyć anatomii. Nie chodzi tu o mnie, bo ja poprostu nie obejrzę tego typu relacji a jeśli już to jakoś to przetrawie ale nie chciałabym żeby np. mój syn kiedyś zobaczył takie filmy, to może przerazić i skrzywić młodego człowieka.
 
reklama

dariawicz

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
16 Sierpień 2018
Postów
62
Rozwiązania
0
Pamiętajmy, że każdy jest inny i dla nas to może być lans, a dla kogoś innego świętowanie...
 
reklama
Do góry