reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Lans ponad wszystko, czy może świętowanie narodzin dziecka. Jakie jest twoje zdanie?

aniaslu

Administratorka czyli ja tu rządzę ;)
Członek załogi
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
36
Coraz więcej rodziców udostępnia całemu światu wieści o narodzinach dzieci. Robią to w najróżniejszy sposób. Czy ten tata przekroczył granicę? Przyszły tata, Kendall Caver, zamieścił na Facebooku filmik z sali porodowej.
tatus1.png

Postanowił wesprzeć swoją żonę pokazując jej rozpisaną na kartkach historię ich miłości. Przez cały film oglądamy jego występ.

Część osób uznała to za najbardziej wzruszającą rzecz jaką udało im się kiedykolwiek zobaczyć. Inni krytykowali, że w czasie, kiedy kobieta powinna być najważniejsza jej partner uprawia lans na całego. Podrzucam wam link do artykułu.

Ciekawa jestem waszej opinii. Czy są granice, których nie należy przekraczać. Czy podoba wam się ten trend, kiedy celebrytki z sali porodowej prowadzą relację. Czy to dziwi, a może jednak wspiera i czujecie więź z taką osobą?

Ostatnia edycja:
reklama

marlusia

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Dla mnie to było dość traumatyczne przeżycie już nie mówiąc, że bardzo intymne... poza tym ja się nawet na portalach społecznościowych nie chwałę takimi rzeczami więc relacja na żywo to przegięcie mega. Ale co kto lubi...

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry