reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Laparoskopia - szpital Wojewódzki Bielsko Biała

Dołączył(a)
18 Listopad 2011
Postów
11
Witajcie, dziewczyny czy któraś miała robiona laparoskopię torbieli jajnika w Wojewódzkim? Jeśli tak możecie się podzielić swoim doświadczeniem jak to wygląda, ile trwa jak długo w szpitalu , co zabrać itp. Będę wdzięczna za pomoc
 
reklama
Ja miałam w Olsztynie. Do szpitala przyjęto w poniedziałek , we wtorek rano miałam laparo . W środę rano wyszłam do domu. Miałam dwie . Sam zabieg jest krótki . Mnie ogólnie nic nie bolało tylko szwy ciągnęły. Po wybudzeniu i tak spałam cały dzień i potem noc. Ważne by następnego dnia z rana ogarnąc lęk i wstac(pewnie z pomocą piguły) inaczej zostaniesz jeszcze jeden dzień ... Co prawda były tam też inne kobiety i jedna histeryzowała i bała się wstac i ją bolało... ja nie brałam żadnych dodatkowych leków przeciwbólowych.
 
Ja miałam w Poznaniu. Pierwszy dzień: przyjęcie, badania, głodówka, środki na przeczyszczenie i lewatywa. Na drugi dzień operacja - ja miałam koło południa, więc potem całe popołudnie i noc przespałam. Na trzeci dzień rano jak wstałam kręciło mi się w głowie i wymiotowałam, bolały ramiona jakbym źle spała (ale to podobno od znieczulenia). Zdjęto mi opatrunki i musiałam pod prysznic mimo złego samopoczucia. Ale potem dostałam kroplówkę, więc wymioty przeszły, zjadłam śniadanie i mogłam wyjść tego samego dnia do domu. No i zwolnienie z pracy na 2 tygodnie by dojść do siebie.
 
Do góry