reklama

laptop dla nastolatka

Temat na forum 'Mamy nastolatków' rozpoczęty przez basia_paw, 22 Sierpień 2014.

1. basia_paw

basia_paw Fanka BB :)

Moja siostrzenica zaczyna liceum w tym roku, siostra zastanawia się nad zakupem jakiegoś nie za drogiego laptopa dla niej, rok szkolny tuż tuż. Co byście poleciły? Nie za bardzo znamy się na komputerach i laptopach, młoda męczy ją o ten model Notebook LENOVO IdeaPad G510, Notebooki - Media Markt czy będzie ok, na pewno będzie korzystał z niego też jej młodszy brat. Albo może polecicie coś innego?

2. Blubalon_pl

Blubalon_pl Fanka BB :)

A w jakim wieku jest brat? Bo jeżeli np ma kilka lat,powiedzmy do 8 to spokojnie wystarczy,sprawdzi się,przecież dzieci wykorzystują czy laptop czy komputer stacjonarny głównie do gier,nauka swoją drogą:) Do jakiej kwoty ma to być laptop?

3. reklama
  4. basia_paw

basia_paw Fanka BB :)

Młodszy ma 10 lat :), laptop jeszcze nie kupiony, jeżdżą po sklepach i coś szukają. Jutro jadą do Saturna coś poszukać,bo jakieś teraz są promocje. Kwota jaką chcą przeznaczyć to jakieś 2 tysiące.

5. Litheenty

Litheenty Początkująca w BB

Osobiście polecam Lenovo G510

6. nutka30

nutka30 Aktywna w BB

Proponuje nie kupować wielce drogiego laptopa dla dzieci, mogą popsuć i nie są na tyle ostrożne jeśli chodzi o 100% bezpieczne użytkowanie laptopa.

7. gigi88

gigi88 Początkująca w BB

Prosty tani laptop, nie wiem czy w internecie nie lepiej zakupić

8. nutka30

nutka30 Aktywna w BB

Ja boje się dziecku kupić, nawet nastolatkowi mamy jeden komputer rodzinny i starczy, wolę kontrolować swoje dziecko jakie strony przegląda...

9. weroobihe

weroobihe Zaciekawiona BB

Ostatnio nabyłem właśnie Lenovo g510. Sprawuje się wyśmienicie.

10. reklama
  11. CezaryF

CezaryF Początkująca w BB

Też chciałem spropsować tego laptopa:)

12. Buty-dla-dzieci_com_pl

Buty-dla-dzieci_com_pl Zaciekawiona BB

Pierwsza rzecz jaką powinniśmy ustalić to budżet jaki posiadamy na zakup laptopa czy komputera dla swojego dziecka, a druga to odpowiedni wiek do tego aby dziecko samodzielnie go używało,bez obawy o to że wejdzie na niepożądane strony. Zwróćmy na to szczególną uwagę.

Poleć forum