reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

laptop na kolanach

martaik

Fanka BB :)
Dołączył(a)
29 Kwiecień 2010
Postów
1 485
witam,
jak sądzicie czy trzymanie na kolanach lekko nagrzanego laptopa w 15 tygodniu ciąży może szkodzić?
 
reklama
Hmm sama jestem w 15 tygodniu ciąży i caly czas mam laptopa na kolanach i jakos nie przyszlo mi to do głowy szczerze mowiac. Chyba nie ma to znaczenia. Trzymasz go na kolanach a nie na brzuszku. A wogole jezeli to ty jestes w 15 tygodniu to zapraszam na forum LISTOPAD 2010
 
moze szkodzic jak przez dlugi czas i czesto uzywasz tak laptopa. u nas na forum lipcowek dziewczyny pisaly o jakiejs podkladce pod laptop i z nia juz jest to calkiem bezpieczne :-) nie jestem na 100% pewna ale chyba w ikei bylo cos takiego. najlepiej wpisz w wyszukiwarke-podkladka pod laptop i powinno cos ci znalezc.
 
Ja przez całą ciążę używałam laptopa (właśnie na kolanach) i wszystko ok. Myślę, że tu problem tkwi w zbyt długim siedzeniu w jednej pozycji a nie w samym laptopie.:-)
Pozdrawiam
 
ja od początku ciąży trzymam laptopa na kolanach... bo w takiej pozycji jest mi najwygodniej...i jakoś nic się nie stało ,a nie długo maluszek przyjdzie na świat :-)
 
chyba nie zaszkodzi aale ja bym jednak polecała ta podkladkę pod laptopa...
na allegro można ją zamówić , ceny wachaja się nawe o 9.99 do 40-50 zł :) :)
ja jak trzymam za długo latpopa na kolanach to az mi sie gorąco robi bo wiadomo ze jak nie ma wentylacji od spodu to zaczyna sie grzać:rofl2::rofl2::rofl2:
 
Ja przez całą ciążę trzymałam laptopa na kolanach. Nic się nie działo, podkładka to tylko po to żeby się nie grzał, ale lekarz mówił mi, żeby blisko brzucha nie trzymać bo on niby jakieś promieniowanie wysyła. Nie jest to zbadane jeszcze ale radził mi nie trzymać:) Za to teraz mam dziecko komputerowca:) chce na kolana swoje i chce pisać:)
 
reklama
reklama
Do góry