reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Laserowe obkurczanie pochwy

reklama
Ja byłam na takim zabiegu. Jestem 4 lata po porodzie. Towarzyszyło mi uczucie luzu podczas seksu. Zabieg był w miarę okej. Wprowadzenie głowicy obkręcanie nią w jedną stronę co centymetr . Najgorzej było jak robila przod cały uczucie ciepła było duże. Ale do wytrzymania. Tydzień bez seksu. Zobaczymy jak sie to skonczy. Mam nadzieję że będzie warto. Bo wspomniała mi na wyjściu ze za 6 tyg trzeba powtórzyć. Zobaczymy czy będzie jakaś różnica.
 
Hej ja jestem właśnie 4 dni po zabiegu. Ile dochodzilyscie do siebie ? Mnie dalej pobolewa niestety. Jeszcze 2 zabiegi przede mną w odstępach 4 tyg
 
Ja byłam na takim zabiegu. Jestem 4 lata po porodzie. Towarzyszyło mi uczucie luzu podczas seksu. Zabieg był w miarę okej. Wprowadzenie głowicy obkręcanie nią w jedną stronę co centymetr . Najgorzej było jak robila przod cały uczucie ciepła było duże. Ale do wytrzymania. Tydzień bez seksu. Zobaczymy jak sie to skonczy. Mam nadzieję że będzie warto. Bo wspomniała mi na wyjściu ze za 6 tyg trzeba powtórzyć. Zobaczymy czy będzie jakaś różnica.
Hej! I jak zauważyłaś różnice po zabiegu? Również jestem 4 lata po porodzie i zastanawiam się czy warto wykonać ten zabieg.
 
Ja byłam na takim zabiegu. Jestem 4 lata po porodzie. Towarzyszyło mi uczucie luzu podczas seksu. Zabieg był w miarę okej. Wprowadzenie głowicy obkręcanie nią w jedną stronę co centymetr . Najgorzej było jak robila przod cały uczucie ciepła było duże. Ale do wytrzymania. Tydzień bez seksu. Zobaczymy jak sie to skonczy. Mam nadzieję że będzie warto. Bo wspomniała mi na wyjściu ze za 6 tyg trzeba powtórzyć. Zobaczymy czy będzie jakaś różnica.
Hej! I jak zauważyłaś różnice po zabiegu? Również jestem 4 lata po porodzie i zastanawiam się czy warto wykonać ten zabieg.
 
reklama
Od jakiegoś czasu myślę o tym by zdecydować się na takie rozwiązanie jak Laseroterapia pochwy i Hifu. Moim problemem są rozluźnione powłoki pochwy, które niestety źle wpływają na moje życie seksualane, dodatkowo też dosyć często odczuwam dyskomfort. Myślę nawet by zapisać się do Olmedical, ponieważ szczerze mówiąc słyszałam sporo dobrych opinii na temat tego miejsca
 
Do góry