reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Łaskotki, bulgotki, wywijanie i kopanie - czyli ruchy naszych maleństw :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
a więc ja czuję moją malutką już od dwóch tygodni, na początku było to niewinne małe puk, puk w dole brzucha - sama nie wiedziałam czy to już możliwe,że bejbik się rusza więc nawet nikomu o tym nie wspominałam ale kilka dni póżniej stało się to na tyle zauważalne i rutynowe,że nie dało sie nie zwrócić uwagi.
natomiast ostatnie dni przyniosły super ekstra kopniaki i fikołki i to o każdej porze dnia, a szczególnie jak mój T. się zbliża do brzusia:) jejj już czuje co to będzie za córeczka tatusia,
 
reklama
Ja jestem w 21 tygodni i 3 dni ale nie czuje tak mocna jak wy mojego maleństwa. Czuje łaskotki i delikatne kopniaki w dole brzucha ale przez brzuch jeszcze niestety nie :-(
To moja pierwsza ciąza, wiec mam nadzieje że niedługo zacznie porządnie kopać.
 
Ja jestem w 21 tygodni i 3 dni ale nie czuje tak mocna jak wy mojego maleństwa. Czuje łaskotki i delikatne kopniaki w dole brzucha ale przez brzuch jeszcze niestety nie :-(
To moja pierwsza ciąza, wiec mam nadzieje że niedługo zacznie porządnie kopać.

ważne że daje znać ... nie długo Cię zaskoczy:)
 
ja takiego pierwszego kopniaczka wydaje mi się, że dostałam 18 stycznia, ale w karcie wpisane mam 29 stycznia, bo wtedy w kościele poczułam 3 kopniaczki i już wiedzialam, że to na pewno TO, od tamtej pory codziennie coś już czułam, szczególnie między 20-21 h :)
M. poczuł tak gdzieś póltora tygodnia temu może?
a teraz to już są mega harce, strasznie lubię jak M. czuje i tylko się wzrokowo porozumiewamy - taaaak, to była ona ;) hihhi
a czasem jak jestem np. pochulona i dotykam nogami brzucha to sama czuję na zewnątrz ;D
i tylko jak wymierza prosto w pęcherz, to mówię, żeby dała mamie spokój ;D
 
Chyba nie mogę tu wchodzić bo za bardzo zazdroszczę ;-)
 
Agga, musisz zwrócić uwagę na nasze suwaczki ;))) jest różnica ;)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry