reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Łaskotki, bulgotki, wywijanie i kopanie - czyli ruchy naszych maleństw :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ja jestem w 21 tygodni i 3 dni ale nie czuje tak mocna jak wy mojego maleństwa. Czuje łaskotki i delikatne kopniaki w dole brzucha ale przez brzuch jeszcze niestety nie :-(
To moja pierwsza ciąza, wiec mam nadzieje że niedługo zacznie porządnie kopać.

jesteś mniej więcej na takim etapie jak ja, różnica kilku dni :-) mam dokłądnie tak samo jak ty :-) doczekamy się tych naszych kopniaków :-)
 
reklama
Ja Dzidziusia czuje od 20 lutego, od razu dało mi kopniaki w prawy bok...i tak codziennie po kilka minut. Dzisiaj wyjątkowo dużo :rofl2: było rano, było w południe i teraz też czuję malucha. Nie czułam żadnych motylków, rybek, skrzydełek aniolka, przelewań czy bąbelków tylko od razu PUK PUK :tak:
 
Boże... mój to jakieś zdziczałe dziecko... poszłam już sprzątać, żeby miał czas się przespać bo daje mi od wczoraj i to nie puk puk tylko aż podskakuje, a on bandyta dalej mnie stuka... taki szkrab a tyle ma siły:eek::eek: i w dzień i w nocy, co to będzie po porodzie to aż się boje:sorry::confused2:
 
doe a czujesz już na zewnątrz??
kaliope ale masz fajnie :-) malutki słodki łobuziak :-) moja królewna dzisiaj ma lenia bo nie puka nic a nic :no:
 
Sabib u mnie jest problem bo ja w ogóle nie mam brzucha ciążowego, to co mam to tłuszczowa oponka, cała moja ciążą wlazła w tyłek...wiec czuje jak puka na zewnatrz, ale ręką nie wyczuję bo tłuszcz :-( muszę czekać. Czuję jak puka czasami tak w glębi, ale najczęściej w bok - wyraźne puk puk :rofl2: więc jestem na 100% pewna że to Dzidziuś
 
U mnie:
I ciąża - ruchy około 21 - 22 tygodnia, Gabi kopała rzadko i raczej delikatnie, za to nadrobiła jak zaczęła chodzić a raczej biegać, Do 2 latek była takim małym biegającym adhd :-), teraz jest odrobinkę spokojniejsza.

II ciąża -ruchy koło 16 - 17 tygodnia i prawie odrazu takie kopniaki, że ho ho, pod koniec ciąży miałam wrażenie, że wykopie mi dziurę w brzuchu :-). Nie wiem czy Nati też będzie tak szalała na spacerach jak jej starsza siostra, bo na razie podczas spaceru ograniczają ją ubrania zimowe, ale wiosna tuż tuż to niebawem się przekonam, póki co biega po domu :-).

III ciąża - na razie od około tygodnia czuję delikatne muskania w brzuchu, bez żadnych szaleństw, no i jestem strasznie ciekawa jak to będzie tym razem.
 
Doe- ja miałam to samo i z Niną i teraz ;-) Od razu wyraźne, takich przelewań nie czułam w ogóle. Z tym, że mnie już podnosi brzuszek :-)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry