reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Łaskotki, bulgotki, wywijanie i kopanie - czyli ruchy naszych maleństw :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Sabib, spokojnie:tak::tak: Maluszki mają jeszcze dużo miejsca w naszych brzuszkach i nie zawsze czujemy ich ruchy...
 
reklama
Sabib nie martw się, ja też tak czasami mam że przez dzień czy 1,5 dnia go nie czuje. moja gin twierdzi że jeszcze bedę miała dośc tych kopniaków.
Sabib niedługo się zacznie porządne kopanko :-)
 
Mój dzieć też harcuje jak ma ochotę, a jak Tatuś rękę przykłada, to wtedy spokój - czuje respekt przed ojcem:) czasem przez cały dzień nic nie czuję, tylko pod wieczór bulgotki, dzisiaj za to były wariacje-akrobacje, raz tu "łup", raz tam, nie nadążam:)
 
charlotte u mnie jest to samo. Jak tylko B. położy rękę na brzuchu, to cisza i spokój. Zaczyna go to już irytować :-(
Dzisiaj dziecko tak mnie kopnęło, że aż się wystraszyłam. Siedziałam sobie przy komputerze, cisza w domu i nagle ŁUP! Aż podskoczyłam :-D
 
haha , u mnie to samo ... :-D
leżymy ,oglądamy film , cisza spokój ciemno .... nagle ŁUP ! aż podskoczyłam na łóżku i mój B. się aż wystraszył co mi się stało :-) a mała potrafi kopać sobie kopać , B. położy rękę i cisza....leży z nią tak 10-15 min , zniecierpliwia się i przestaje czekać:confused2:.... odłoży rękę 2min później ŁUP !:-D
 
Ja pierwsze ruchy/łaskotki poczułam w 18 tygodniu a kopniaka pierwszego dostała w tłusty czwartek po zjedzeniu 2 pączków:) Mały smakosz słodyczy rośnie:-D
 
dziewczyny!!!! ja dziś ZOBACZYŁAM :D:D:D haha jak się mała dobija ;D była tak nisko bardzo, czytam sobie książkę a tu majtki zaczynają mi falować :D hahahaha
 
Pierwsza nie przespana noc....kop za kopem i to w samo podbrzusze:/ Nic przyjemnego;P Teraz Wiki sobie pływa i łaskocze;)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry