reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Łaskotki, bulgotki, wywijanie i kopanie - czyli ruchy naszych maleństw :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

nadalka

Mama Igusi <3
Dołączył(a)
28 Listopad 2011
Postów
4 381
Miasto
Giżycko
Hejjjj :) Postanowiłam założyć temat o naszych ruchach, pierwszych łaskotkach, pierwszych ruchach i pierwszych kopach...
Tak aby każda z nas mogła tu napisać
np kiedy poczuła pierwsze ruchy a kiedy kopniaki... a może jeszcze nie poczuła i czeka!;)
Tak więc czekam na wasze opisy i zwierzenia ;):-)
 
reklama
ja poczułam pierwsze ruchy stosunkowo szybko biorąc pod uwagę, że to moja 1 ciążą, obecnie jestem na etapie pierwszej nieprzespanej nocy dzięki kopniakom mojego małego Chłopczyka. Leżąc na lewym boku dostawałam boksy w lewy bok leżąc na prawym, w prawy, na plecach było 5 minut przerwy i ponownie jazda, mój mały Kochany Łobuz:sorry:;-)
 
ja poczułam pierwszy ruch dopiero w zeszły piatek a więc w porównaniu z innymi dziewczynami raczej późno ale to moja pierwsza ciąża i lekarz twierdzi, że nie ma się czym martwić :-)
w poniedziałek po raz pierwszy wieczorem czułam takie wiercenie i wczoraj troche smyrania :-)
dzisiaj juz sie martwie bo w ogóle sie nie rusza mój szkrab.....
nie czuję ruchów przez brzuch tylko w środku,już się nie mogę doczekać kopniaków......
 
Sabciu, spokojnie :) Ja pierwsze ruchy poczułam w 18t1dniu a pierwszego kopa dostałam 19t6dz czyli 13 dni później :) no 2 tygodnie:) więc troszkę cierpliwości a małe tak Cię skopie że będziesz nam się tutaj żalić :) od tamtej pory kopie codziennie... przeważnie rano i wieczorem ale to też nie zawsze:)
 
Sabib niedługi Ci dziecko tak nakopie, że będzie marzyła o tym, żeby przestało na chwilę ;-)

Moje kopie najsilnie koło 16, jak mąż wraca z pracy i jemy obiad i wieczorkiem między 20-22. Kiedyś nie mogłam w nocy spać to 1-2 też były jazdy. ;-)
Teraz czuję jeszcze tylko ja od środka, ale pewnie już niedługo. Nie mogę się już doczekać, a na razie tylko zdaję relację co się w brzuchu dzieje. W sobotę prawie cały dzień nic nie czułam, potem strasznie zaczął mnie brzuch boleć i o mały włos nie pojechałabym do szpitala znowu, ale na szczęście wróciło do normy wszystko.
 
Mój D. wczoraj poczuł pierwszy raz kopa... zawsze nie było go pod ręką, albo był w drugim pokoju ale go nie wołałam bo nie chciałam maleństwa przestraszyć... Po obiedzie kazałam mu się położyć obok mnie i mu mówię żeby poczekał. I takiego kopa mu małe zasadziło, że po raz kolejny jego mina ---->:szok: ostatnio zauważyłam że coraz częściej ma taką minę :) on do mnie "To było to ???? :szok:O kur... będzie piłkarz":-D a jaki szczęśliwy :-)
 
No proszę jaka przemiana - Nadalka pocieszająca inne dziewczyny że w końcu poczują te ruchy dzidzi i ostrzegająca że będą jeszcze miały dość tych harców no, no :-D:-D:-p
 
No proszę jaka przemiana - Nadalka pocieszająca inne dziewczyny że w końcu poczują te ruchy dzidzi i ostrzegająca że będą jeszcze miały dość tych harców no, no :-D:-D:-p

wiesz, chyba się uderzyłam w głowę że taka przemiana i mam nadzieję że mi tak zostanie, bo nawet jak piszę teraz tego posta to czuję jak się małe dobija i jak tu nie być szczęśliwą :-):-):-):-):-D:-D:-D
 
reklama
Mój K wczoraj dostawał seriami przez dłuuuższy czas aż mówi do mnie " a on w ogóle śpi?:eek:" no mam wrażenie, że chyba nie i wziął sobie za cel żebym i ja miała z tym problem... zasypiam przed kompem z filiżanką kawy w ręku...
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry