reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lato z wózkiem

Evelyn1990

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
8 Luty 2019
Postów
109
Rozwiązania
0
Cześć,
właśnie się wybieramy nad morze na długo wyczekany urlop, oczywiście zabieramy Malucha już w spacerówce Aero, powiedzcie, jak Wasze wózki radziły sobie na plaży?
 
reklama

JestemMamą

Aktywna w BB
Dołączył(a)
3 Styczeń 2019
Postów
98
Rozwiązania
0
My własnie wróciliśmy z Gdyni, mielismy jechać sami na wakacje, ale wyszło tak, że teściowa nie mogła zostać z małą i pojechała z nami. My też już w spacerówce od niedawna, cięzko się jezdzi po piachu w ogóle, ale dzięki silikonowym kołom daliśmy radę. A jak wiedzieliśmy, że bedziemy dużo spacerować plażą to chusta :p
 

wiecznie_zajeta

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
18 Wrzesień 2018
Postów
149
Rozwiązania
1
spokojnie ujedzie po piasku ALE tyłem, zablokujcie koła na wprost i ciągnijcie wózek za sobą. I konieczie wydmuchac piach z hamulca i kół, bo będzie dramat. Udanego urlopu;-)
 
Do góry