reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Laura 27t, 950g

Najpierw malutka musi zaczac sama kupke robic jeżeli nie zacznie to jeszcze raz trzeba bedzie ostrzyknac botoksem i czekac na efekty..... mam nadzieje ze w przyszlym roku bedzie juz zamknieta.
A co do westa to jest narazie podejrzenie... lekarze sami do konca nie sa pewni... niunia wg nich uklada nóżki i rączki tak jak przy zespole westa i ruchy takie ma.... bierze juz 2 tydzien tabletki i narazie sa jakies efekty... duuuuuzo mniej sie napina... Jak kiedys potrafila przez caly dzien z odstepami 10-15 minutowymi no i w czasie snu tak teraz zdarzy sie jej raz moze dwa w ciągu dnia.
 
reklama
Hej:)
Potrzebowałabym porady.... Moja mała już od dłuższego czasu nic nie chce jeść oprócz mleka... jeszcze jakis czas temu jadła... czasem jakies jogurty albo owoce( jak zjadła obiad to było wielkie święto) a teraz nic nie wezme do ust oprocz mleka... jak w ciągu dnia próbuje je coś dać innego to odrazu pluje.... kurcze już sama nie wiem co z tym robic...
 
Do góry