reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Laura 27t, 950g

mała dość długi czas napina się... na początku nie wyglądało to tak strasznie. neurolog stwierdziła że to onanizm niemowlecy i zeby odwracac uwage i ze powinno samo przejsc. Ale to zamiast przechodzic nasilalo sie. W trakcie takiego spiecia nie mozna bylo odwrocic jej uwagi oczy jej sie wywijaly w druga strone i jak napinala sie na siedzaco to sie przewracala i dalej napinala. Poszłam z nia do innego neurologa no i zrobil jej badanie przepisał Luminal i czekamy.. Ostatnio tak miała że w czasie tego napinania zasnel:( a czytalam ze czesto osoby po ataku padaczki zasypiaja.
 
reklama
Znajdź dobrego epileptologa. Ważne jest, aby dziecko było prowadzone przez dobrego lekarza..
Powodzenia i kciuki z całych sił!!
 
Hej:-D
U nas ok. Laura jest coraz bardziej ruchliwa i hałaśliwa. Tańczy po swojemu, śpiewa, krzyczy. Raczkuje do tyłu( zabawnie to wygląda), trzymając się za moje palce potrafi chwilę ustać.
Padaczki jednak nie ma, ale dalej nie wiadomo od czego te napięcia, na razie czekamy co dalej. Laura od lipca nosi okulary, bo ma dużą wadę wzroku.
Na początku sierpnia byliśmy z niunią w Centrum Zdrowia Dziecka na kontroli jelitek i jest już ok. Lekarze Powiedzieli, że szykują się do zamknięcia stomii. W październiku jedziemy na oddział... na razie na badania i zobaczymy co i kiedy dalej będzie się działo:) pozdrawiamy i całujemy :*
 
P1080910.jpg Moja radocha mała:D
 
reklama
Do góry