reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Laura 27t, 950g

reklama
Laurko zdrówka i zdrówka i zdrówka i zdrówka i...:tak:

Ja też z tych "gapowatych" i za spóźnione zyczenia przepraszam.

Mamy prawie rówieśników...
napisz co u Was??
 
Aj... tak rzadko tu zaglądam, że ciężko mi się odnaleźć we wszystkich wątkach:-:)zawstydzona/y:
Może chociaż napiszę co u nas...
Moja Laura rośnie jak na drożdżach:) waży już 9 kg:) powoli przymierza się do raczkowania, ale jeszcze trochę nóżki jej się rozjeżdżają...
a z takich gorszych wiadomości to ma podejrzenie padaczki... miała robione EEG no i coś tam wyszło w kierunku padaczki.... na razie dostała lek i na następnej wizycie zobaczymy co dalej.

Pozdrawiamy cieplutko:):*
 
reklama
Sprytna, piszesz o podejrzeniu padaczki - a czy mała ma objawy jakieś?
Pytam bo mój Franio przez dość dlugi czas miał drgawki i zmiany w eeg, z czasem drgawki sie wyciszyły, zmiany pozostały (dostawał luminal p drgawkowo), ale lakarze nie dawali mu leków p padaczkowych, bo jak mówili (wszyscy bez wyjątku) leczy się człowieka a nie zapis. Wielu zdrowych ludzi ma nieprawidłowy zapis eeg. Stąd moje pytanie.

Buziaki dla Laury:)
 
Do góry