reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Laura i Oliwia....29+4 tc

Okazalo sie ze zbiorniczek mial wadę. Wczoraj mała juz tak dobrze nie zniosla jak ostatnim razem...dzis wkoncu mogli jej odlaczyc respirator bo wczorajn nie dali rady,w nocy juz bylo troszke lepiej...ale mamy kolejną zła wiadomosc,mala ma silną anemię,czekaja jeszcze 2 dni czy cos sie podniesie ,jesli nie czeka ja transfuzja...a ubytek po wylewie w lewej komorze utworzył z przodu dosyć duzą jamę
 
reklama
tak o jamie malacyjnej...mała ma nowy zbiorniczek,teraz jak nic nie przecieka glowka znow urosla,wczoraj byla punkcja...mała to straszny zarlok,w 4 tyg przybrala 900g i urosla od porodu 7 cm!! je co 8 godz 45 ml a jak jestem rano to dodatkowo wypija 15-20ml z piersi...jest 100%na moim mleku...dzis sie kompałyśmy,małej sie mega podobało!!
 
Super że tak rośnie! Moja też była na moim mleku tylko. Ale długo jej szło osiągnięcie wagi 2 kg. Ale po powrocie do domu w 5 tyg przybrała 1200 gram. Niestety skończył mi się pokarm bo nie ssala z piersi i na mm dużo gorzej z waga.
A jak z tlenem? Jest samodzielna? Czy jeszcze nie?
 
po drugiej operacji tlen miała 1,5 dnia...dzis mała ma 8 tyg i 2,810kg,ma juz zwykle łóżeczko,ładnie je...czekamy na zrobienie zastawki to bedzie mogla przyjsc do domu/....jestesmy tez na etapie zalatwiania prechtla...
 
20.11 po 12 tyg w szpitalu wyszłysmy do domu,mała ma juz 4 kg,rozwija sie poki co w miare ok,mamy male problemy z napieciem miesniowym i prostowaniem nozek,walczymy z ubezpieczalnia o rehabilitacje ale tak to jest ok
 
ma zalozona,sprawdza sie,glowka nie rosnie,musimy uwazac z pionizacja bo za bardzo jej sie wtedy ciemioczko zapada ale ogolnie jest ok,9.01 mamy znow kontrole
 
reklama
Do góry