reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Laura i Oliwia....29+4 tc

reklama
dziekuje,widze ze jakos te imie jest popularne dla wcześniaczych dziewczynek :p

mala ma coraz mniej plynow,glowka malo urosla 2 dni a dzis nic ale punkcja byla...plyn tez coraz jasniejszy...czyzby??boje sie za wczas cieszyc...a i moja mała dzis przekroczyła 2 kg!!!!!!!!!!!!!!!i spi w takim podgrzewanym łóżeczku od dzis co wiaze sie z tym ze dzis ma pierwszy raz spiochy ubrane....tak slodko wygląda!
 
witam
czasami podczytuje rozne watki o wczesniakach ja jestem mamą blizniąt Miłosza i Milenki ur w 32tc
zainteresowal mnie temat wodogłowia pokrwotocznego bo niestety u syna ono sie utworzylo po wylewach na szczesnie poki co jest to wodoglowie nieaktywne i mam nadzieje ze tak juz zostanie ale niestety trzeba sie przygotowac na wszystko.jak narazie synus rozwija sie dosc dobrze tak mówi rehabilitantka i neurolog .mam nadzieje ze bedzie dobrze
mamo laury tobie tez zycze duzo sily ,naplynelo mi mnostwo lez po przeczytaniu twojej histori
 
u nas po operacji idzie ku lepszemu,pierwszy dzien jeszcze urosla o pol cm potem stanela w miejscuale plynow wciaz mniej bylo i wczoraj sie w koncu zmniejszyla o 1,5 cm....plyn juz jasny a poziom białka niski!!!az sie boje cieszyc!!
 
u nas niestety radosc nie moze trwac za dlugo...plyn zaczal sie saczyc przez rane,albo źle zszyli albo sie cos zatkalo,glowka jeszcze 1 cm zmalala i dzis 2 dzien juz bez punkcji ale jutro operacja....
 
reklama
Do góry