reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Leczenie niepłodności w 2021r.

reklama
Netka i jak zakończyło się twoje leczenie ? Pytam bo zaczęłam tam swoje leczenie. Mam pierwszy cykl stymulowany .
Długa historia... Jak chodziłam do Instytutu to zakończyło się finansowanie, w międzyczasie wyszło że ratuje nas tylko in vitro a tego by nam i tak nie zrobili więc poszliśmy do prywatnej kliniki. Z tego co słyszałam to znowu zrobili program finansowania leczenia ale już tam nie wróciłam. Myślę że jak ktoś nie ma jakiś strasznych problemów to spoko, badania za darmo itp ale w moim przypadku to nie, więc ja tam raczej byłam krótko.
 
Moim zdaniem bardzo ważne jest jednak by udać się do dobrego specjalisty. Właśnie ja planuję wybrać Olmedical, ponieważ lekarze tutaj jednak z wielkim zaangażowaniem podchodzą do swoich pacjentów i co ważne badania są bardzo profesjonalnie wykonywane
 
Do góry