reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Legginsy ciażowe

reklama
Ja sobie kupiłam na allegro ze sklepu przyszlamama. Miły materiał, nie wypycha się, nie jest szczególnie prześwitujący. Na moje 160 cm wzrostu odrobinę za długie. Nie prałam jeszcze, więc nie wiem, jak się będą dalej zachowywać.
 
Ja mam dwie pary z H&M, jedne prześwitują trochę ( tańsze ) te droższe nie prześwitują, bo są grubsze, ale za to wszystko na nich widać, każdy włosek widoczny. Nie lubię ich...
Zamawiam też z shein i polecam materiał super, jak się nie trafi z rozmiarem można zwrócić i kase oddają :)
 
reklama
Do góry