reklama

Legionowo i okolice

Temat na forum 'Legionowo' rozpoczęty przez lui79, 1 Marzec 2006.

1. lui79

lui79 Fanka BB :)

Witam!mam pytanie -czy są tu jakieś mamy z Legionowa lub okolic?Miło byłoby porozmawiać a może spotkać sie na jakimś spacerku ;).Pozdrawiam!

2. Milusia

Milusia Zaciekawiona BB

Jestem mamą 13 miesięcznego bobasa,też chętnie spotkam się na jakimś spacerku dogadajmy się kiedyś.Pozdrawiam Ciebie i Twoje maleństwo.

3. reklama
  4. lui79

Hej Milusia!Nie wiem czy dostałaś moją wiadomość na privie.Podałam ci tam mój nr GG.Pozdrawiam!

5. Milusia

Milusia Zaciekawiona BB

Dostalam ale moje gg gdzies mi znikło a tak po zatym to jestesmy baardzo bliskimi sąsiadkami.

6. woloszki

woloszki Kocham M&M i D2 :*

Czesc
    moze zaczne od tego ze w Legionowie bede mieszkac dopiero jak urodze drugiego bobaska, narazie jestesmy w trakcie wyposazenia domku i remontowania:)))
    Ale fajnie by bylo pogadac z kims, dowiedziec sie o miescie i innych rzeczach, bo nikogo tam nie bede znala:(((( przeprowadzamy sie tam z wielkopolski.

Pozdrawiam

7. lui79

Witaj woloszki!Ja mieszkam tu już 6 lat ale prawde mówiąc to wszystkie koleżanki mam w Warszawie i teraz też szukam znajomych :),kiedy dokładnie tu zamieszkasz?Chętnie sie z tobą spotkam żeby pogadać.Pozdrawiam!

8. woloszki

Czesc
    Jeszcze nie wiem kiedy zamieszkam na stale w Legionowie, mielismy juz sie wprowadzic pod koniec marca ale chyba nic z tego nie wyjdzie. Po pierwsze mam zamiar rodzic u mamy w miescie a po drugie to dopiero 34 tydz ciazy a juz mam skurcze i skrocona szyjke macicy wiec nie chce zabardzo ryzykowac. I chyba dopiero zakwaterujemy sie w naszym mieszkanku po porodzie, chodz juz bym bardzo chciala byc na swoim:))))
    Pozdrawiam

9. Milusia

Milusia Zaciekawiona BB

Woloszki widzę że Lui już Cię przywitała ja również witam Cię w skromnych progach Legionowa.Jak sie już przeprowadzisz to daj znać.A póki co to gdzie Twój domek ma stanąć.Zorganizujemy z Lui male powitanko zwłaszcz, że będziesz miala malego bobaska.Oby wszystko było w porządku i życzę zdrówka Tobie,Tobie i Tobie.
    Agnieszka

10. reklama
  11. woloszki

Witaj,
    rozpedzilam sie troche mowiac o domku chodzilo mi o mieszkanko:)))) A bedziemy mieszkac na osiedlu Nowy Bukowiec. A jak juz sie tam pojawie na stale to napewno dam znac:))))
    Pozdrawiam
    Ps. Bede tam w przyszlym tygodniu i czy mozecie mi polecic jakis porzadnie zaopatrzony sklep z meblami w legionowi lub w najblizszej okolicy?

12. Milusia

Milusia Zaciekawiona BB

Kupowałam swoje meble w meble emilia seria black end red visa vi "Błękitnego Centrum" wszyscy to znają.Ale jak będziesz i dasz znać to coś się wyszpera.Będę w kontakcie z lui to może sie cos wymyśli.

Poleć forum