reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Legionowo i okolice

Ja chodzę do dr Stor, poprzednie ciąże prowadził Kucewicz ale ze względu na b. dużą podwyżkę ceny ;-) zdecydowałam się na tańszego lekarza. O Stor są przeróżne opinie, a ja nie mogę jej nic zarzucić.

Co do różnicy wieku to myślę, że na początku maleństwa będą maskotkami rodziny, potem pewnie "odszczepieńcami" ;-), po czym przyjdzie czas pojednania :-p. Między mną a siostrą jest 5 lat różnicy i wspólny jezyk znalazłyśmy gdy ja trochę dorosłam (jestem młodsza).

A Ty MeKlaudia, gdzie chodzisz do lekarza?
 
reklama
Anikaa te zajecia ktore polecasz to takie dla starszych dzieci -moja cora jeszcze za mala. ale fajnie wiedziec ze cos sie dzieje w naszych okolicach:)
Dekupag nie korzystalam jeszcze z uslug takich specjalistow wiec nikogo nie moge polecic.

a do ginekologa jezdzilam do WarsAwy, kiedys slyszalam dobre opinie o doktorze Pajaku -ale nawet nie wiem gdzie On przyjmuje..
 
Ostatnia edycja:
Ja chodze do Morylowskiego ze względu na to że będe rodzić w Nowym Dworze Maz..

Jeszcze tyle czasu do porodu a ja już sie martwie jak to będzie z Trójka dzieci..
 
Gosila85 wybacz, nie zwróciłam uwagi na suwaczek :zawstydzona/y:. Faktycznie, jeszcze na Was trochę za wcześnie. Ale może w przyszłości :sorry2:.

Ja zapisałam swoją Zuzię na razie na próbę, na balet do metrokultury. Po zajęciach napiszę, czy warto czy nie.

O Morylowskim, przyznaję, nie słyszałam, ale pewnie już nie będę musiała ;-)... poprzestaję na 3. dzieci i szpitalu bielańskim.
pozdrawiam Panie niedzielnie i się odmeldowuję ;-)
A.
 
Witam. Chciałam zapytać o te zajęcia z gotowania dla dzieci, bo myślałam żeby posłać na to swojego 5-letniego smyka.Tylko ciekawa jestem czy to jest na tyle fajnie zorganizowane żeby on się nie nudził i jak to ogólnie wygląda:-)
 
Zajęcia śmiało mogę polecić.dzieciaki nie tylko gotują ale dowiadują się o historii potraw, same komponują zestawy przypraw no i oczywiście na koniec jedzą swoje dzieła. Prowadzca ma przygotowane specjalne noże i zasadniczą chyba największa radośc sprawia właśnie krojenie ;). Dzieciaki same mieszają potrawy, komponują ich wygląd itp. Wiem również, że maja być zajęcia z przygotowywanie przyjęć dostosowane oczywiście do wieku dzieci.
NA stronie akademii są zdjęcia (większe na ich fb) możesz zobaczyć, że dzieciaki i te młodsze i starsze bawią się dobrze, a prócz tego możesz przyjść z synem na zajęcia próbne. :D

Obiecałam jeszcze napisać o balecie, otóż mogę polegać tylko na relacji córki bo rodzice nie mają wstępu na zajęcia ale małą twierdzi, że było super i zdecydowanie chce chodzić ... zatem i ja polecam :tak:
 
Witajcie dziewczyny czy mogę do Was? Nie jestem z Legionowa ale mieszkam niedaleko czyli w Jachrance.A skro mieszkacie w legionowie moze mozecie polecic jakiegoś dobrego niedrogiego prawnika z prawa rodzinnego?Bardzo proszę mój były maż chce mi zabrać córkę i nie wiem co robić:-:)(
 
Witaj aisza.
Ja niestety nie mam pojęcia kogo ci polecić bo nigdy nie korzystałam z porad prawnika.Jeśli chcesz skorzystać tylko z porady prawnej to możesz poszukać jakieś instytucji (typu Centrum Praw Kobiet), które świadczą swe usługi za darmo.Natomiast jeżeli potrzebujesz prawnika do reprezentowania w sądzie niestety będziesz musiała już kogoś wynająć.Cena prawnika zależy w dużej mierze od tego jaka to jest sprawa i na ile jest skomplikowana, więc trudno powiedzieć jak dużo musiałabyś zapłacić u kogoś konkretnego.
Życzę powodzenia w walce o córcię:)
 
Witam się miło, bo właśnie do Was dołączyłam. Podczytuję Was na razie, nabieram śmiałości i może z czasem napiszę coś więcej. Miłego czwartku
 
reklama
Do góry