reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Legionowo i okolice

reklama
Witaj, gauda. Dzięki za zaproszenie, ale moje dziecko do przedszkola chodzi i we wtorki późno wraca. Ja mieszkam na Szkolnej, na osiedlu Bukowy Dworek, a na spacery niestety już bardzo rzadko chodzi :(
 
czy ktoś tu zagląda w te zimowe i długie wieczory? kiedy zacząć puszczać maluchowi kolędy? Byl ktoś na Mikołajkach w Błekitnym w sobote? jak było? a do Gaudy we wtorek ktoś się wybiera?
 
Cześć! Było na prawdę bardzo fajnie i cieszę się, że są takie miejsca jak to :) Mam nadzieję, że uda mi się regularnie pojawiać na Mama cafe. Dziękujemy za miło spędzony czas :) (Mama Adasia i Adaś-11 miesięcy)
 
Gauda ja też dziękuję za te spotkanie. Cieszę się że jest możliwość takich spotkań. Mam nadzieję, że dzięki nim mój Maciuś nauczy się choć trochę współdziałać i wspólnie bawić z innymi dziećmi. Dziękuję za podpowiedzi jak radzić sobie w tej nowej dla mnie i dla niego sytuacji. Pozdrawiam. Asia i 2-letni Maciuś.
 
Choć bardzo długo mnie na tym forum nie było i generalnie nie należę do często go odwiedzających jestem zdegustowana postami gaudy.pl i krainy małych krasnali. Drogie Panie znalazłyście sobie sposób na darmową reklamę przez co zaśmiecacie to forum. Abyście się chociaż w jakiś sposób udzielały, czynnie brały udział w życiu forum to może tak alergicznie by nie działały Wasze posty, a tak to jest to po prostu czysta, darmowa reklama. Jest to żerowanie na prowadzących to forum. Do umieszczania reklam przeznaczono odpowiednie działy i miejsca na tym portalu, które polecam Waszej uwadze!
 
Hej hej,a
może jeszcze uda się obudzić to forum...
Jestem mama 14 miesięcznego Adasia, w czerwcu przeprowadzamy się do Skubianki przy Jachrance, czy jest jakaś mama z tamtych rejonów chetna na wspólne spacerki ???
NIkogo tam nie znam, a w samej wsi też niewiele nowych domków, ale może ktoś z sąsiadujących miejscowości.
 
reklama
Witam dziewczyny z Legionowa, a szczególnie te, których rodziny są trochę większe.
Nasze miasto zajęło się tematem karty dużej rodziny. Obecnie zbierają opinie na temat programu oraz oczekiwania wobec niego. Pod linkiem znajdziecie opis założeń karty oraz kontakt pod który należy kierować swoje uwagi:
Aktualności - Miasto Legionowo
Mi szczególnie podoba się zniżka na przedszkola i żłobek, a Wam???
pozdrawiam
Anikaa
 
Do góry