reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Legionowo i okolice

Brzmi bardzo ciekawie, ale... my jesteśmy mieszkańcami powiatu legionowskiego, a nie samej gminy Legionowo i ciekawa jestem czy dane nam będzie korzystanie z tych udogodnień.
Choćby z części (MOK, MOSIR itp.).
A gdyby zniżki na przedszkola obowiązywały w powiecie to nie miałabym obiekcji przed powołaniem na świat czwartego malucha :)
 
reklama
Hej, hej!
zauwazylam ostatnio ze w Legionowie coraz wiecej sie dzieje jesli chodzi o miejsca i atrakcje dla mam:)
Znalazlam dwie kawiarnie dla mam z dziecmi a w Zdroficie organizowany jest fitness dla mam.
Czy bywacie w tych miejscach? :)
 
Cześć Wam,
co do karty to obowiązywać ma na terenie Legionowa, bo też finansowana będzie z kasy gminnej, a nie np. powiatowej. Zatem Magdaleno musisz Pawła przycisnąć co by też Wam taką kartę założył ;-). MeKlaudia nie potrafię Ci odpowiedzieć kiedy będzie obowiązywać karta bo, z jednej strony zasadnym wydaje się aby było to po urodzeniu dziecka, ale w takim wypadku zniżka na szkołę rodzenia byłaby dla kobiet w 4 ciąży. A nie oszukujmy się, gdy się ejst w kolejnej ciąży nie ma/ nie czuje się potrzeby na zajęcia w takiej szkole ;-).

Z zająć dla matek z dziećmi albo takich w dwupaku ;-) korzystałam i chętnie korzystam. W arenie chodziłam na siłownię, bo aktywne 9 m-cy były w godzinach przedpołudniowych, kiedy to ja byłam w pracy. Za to jak już nie mogłam chodzić do pracy to i zajęcia miałam zabronione ;). Za do za 2 m-ce na pewno pójdę na areo boxing - znajomi i znajome mocno polecają.

Obecnie mogę śmiało polecić comiesięczny Kalejdoskop Artystyczny w Ratuszu. Ostatnio była i muzyka i malowanie - bezpłatnie
Artystyczny kalejdoskop | Facebook

Chętnie maluchy też gotują w Akademii Małego Smakosza (zajęcia we wtorki w scenie 210) - te zajęcia są już płatne, ale niedrogie
Akademia Małego Smakosza | Facebook lub AKADEMIA MAŁEGO SMAKOSZA

no i zbieram się aby zapisać córkę na balet w Metrokulturze. Słyszałąm dużo dobrych opinii ale jeszcze nie przetestowałam ;-)
Metro Kultura
 
witam
szukam dobrego okuliste dzieciecego oraz stomatologa dzieciecego ktory bedzie mial podejscie do 4 talka którego ostatnio musielismy trzymac w 4 osoby...
bede bardzo wdzieczna za odp.
pozdrawiam
 
Okulisty nie znam, ale stomatologa polecam z Dent Luxu - Anita Seroka. Genialne podejście do dzieci, anielska cierpliwość połączona z zawodową renomą.

Aniu o tym naciskaniu pomyślę ;)
No i gratulacje, bo widzę, że jesteś na finiszu :) Po kolorze suwaczka wnioskuję, że dziewczynka?
 
Ostatnia edycja:
dekupag ja polecę Panią okulistkę, która przyjmuje w gabinecie u optyka po skosie od Mediqa

Tak Magdo, czekam na córcię i już baaaardzo nie mogę się doczekać. Ale widzę, że i Ty nie próżnujesz i też masz bliżej niż dalej ;-). A niespodzianka będzie niespodzianką z Waszego wyboru czy sama/sam tak wybrał/a?
 
Ja też spodziewam się trzeciej niespodzianki jestem obecnie w 15 tyg:)

Magdalena 3 chłopak:) U mnie pewnie też tak bedzie chociaż pragne córki..

A do jakiego lekarza chodzicie?
 
reklama
Ja się cieszę, że chłopak, bo jest większa szansa, że złapie kontakt ze starszymi braćmi. Choć przy tej różnicy wieku nieco obawiam się, że mimo zgodności płci może zostać "odszczepieńcem".
Ja obecnie mieszkam w Wieliszewie i głównie z powodów logistycznych chodzę do lekarza tutaj na miejscu, w pobliskiej przychodni. Nie mam problemów, żadna z poprzednich ciąż też nie była problematyczna, więc nie czuję, żebym potrzebowała jakiegoś super specjalisty.
Kilka razy byłam u Kucewicza w Legionowie. Wtedy, gdy nie udało mi się umówić na wizytę w przychodni w pasującym mi terminie itp. Polecam, fajny, ale też i trochę trzeba zapłacić. No i dla mnie to wyjazd, najczęściej z dziećmi, bo w godzinach jego przyjmowania nie mam ich z kim zostawić. Do swojej przychodni idę, gdy oni są w przedszkolu.
Ale Kucewicz z tego co czytałam jest polecany, na mnie też zrobił bardzo dobre wrażenie. Ma stronę i spokojnie można znaleźć na niego namiary.
 
Do góry