reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Legnica i okolice!!!

reklama
witam, mało nas tu zagląda:-( Wy już po połówce ja dopiero w 10 tygodni więc jeszcze dużo przede mną. Jak tam przebiega ciąża u Was?
 
Oj coś mało;-) A tyle ciężarówek po mieście chodzi:-DU mnie ciąża przebiega troszkę z wybojami...ale mam nadzieję, że teraz już będzie tylko prosta droga:-DTeraz etap najprzyjemniejszy-szykowanie wyprawki;-)
 
u mnie jak na razie ok tzn początki miałam kiepskie, bo brzuch mnie strasznie bolał przez jakieś da tygodnie, ale jakoś przeszło i teraz jest super, trochę mi niedobrze, ale nie wymiotuję więc ok

ja chodzę do Malkiewicza na Chojnowskiej i jestem zadowolona na razie, a jak u Was? pozdrowionka miłego dzionka
 
U mnie na dzień dzisiejszy też wszystko jest oki;-)) Zostały tylko 2 miesiące z małym kawałkiem:-D Całą ciążę mam prowadzoną w Feminie w Lubinie i jestem bardzo zadowolona. Tam też mam zamiar rodzić. A Wy Dziewczyny, gdzie będziecie??
 
coś mnie długo nie było, ale mogę spać na stojąco i jakoś tak korzystam z tego:-)

co do szpitala ja będę normalnie w legnickim rodziła co do Feminy to bez obrazy, ale mam za dużo znajomych, które narzekały, ale co ciąża to opinia i co człowiek to opinia więc na pewno wszystko będzie ok u Ciebie:-)

samopoczucie u mnie w miarę ok na okrągło mi niedobrze, ale w sumie to dobrze, bo nie przytyję aż tyle, a możliwości to ja mam;-) jem tyle co by fasolinek miał z czego ciągnąć i to wystarczy. Miałyście mdłości? kiedy Wam odpuściły?
co tam u Was, pozdrawiam
 
Hmm jeżeli chodzi o Feminę to mam porównanie już samego pobytu tam a w legnickim szpitalu...Niestety z tego drugiego wypisalam się na własne żądanie- ale nie będe tutaj straszyć. W Feminie Moja Mama miała operację- już kilka lat temu i naprawdę było wszystko ok. Ja jestem bardzo zadowolona z prowadzenia ciąży i wszystkie moje koleżanki, które tam rodziły również:-)A W Legnicy wiadomo, jeżeli się prowadzi ciąże w prywatnych gabinetach- lekarzy z oddziału to też nie jest źle. W innym przypadku to niestety różowo nie jest. Ja się nastawiam pozytywnie- wszystko musi być i będzie dobrze:-)
 
Witajcie, ja też jestem z Legnicy. Z Nadineczką się już znamy z forum stycznióweczek, a pozostałe ciężaróweczki rónież witam serdecznie.:-)
ciekawe czy się spotkamy na porodówce???:-D:-D:-D
Faktycznie, trochę nas tu mało, ale mam nadzieje,że coś się ruszy.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry