reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lęk separacyjny u 8 m-czniaka

Elamama

Aktywna w BB
Dołączył(a)
19 Sierpień 2017
Postów
70
Niestety córeczka należy do dzieci wręcz histerycznie reagujacych na moje wyjście nawet do łazienki.Jestem tym umeczona bo ciągle musze być w zasięgu jej wzroku a najlepiej dotyku. Czy macie jakieś doświadczenia i sposoby na poradzenie sobie z tym? Mąż chce pomóc tylko jak ?

Bartek [emoji170] 24.02.2008
Asia [emoji178] 06.06.2017
 
reklama
Niestety większość dzieci ma z tym problem. Ja swojej Zuzi dużo tłumaczę i muszę przyznać że dużo to dało ale to oczywiście zależy od dziecka i rodzica ;)
Pozdrawiam
 
Hej! Mój Leon ma 7 miesięcy i wszystko było ładnie, pięknie, grzeczne dziecko,sam zostawał, później sam się zabawiał a ja mogłam wszystko porobić. Ale czar prysł jakiś tydzień temu. Jak tylko wychodzę z pokoju albo na siusiu od razu płacz. I to przyszło tak z dnia na dzień. Nie mogę tego zrozumieć. Doszły też problemy z zasypianiem. A wcześniej też ładnie sam zasypiał. O tyle mam lepiej,że śpi w pokoju że starszym bratem i już tak nie cyrkuje. Do 12 młody jest w przedszkolu to najlepiej,żebym z małym siedziała bo on tak chce. Młody wróci z przedszkola to lepiej bo jak się bawi w salonie to Leon też jest grzeczny. Ale jak tylko mu się pokaże na chwilę i zaraz zniknę,znowu się zaczyna. Na dodatek żeby się przebijają i przeziębienie :/ wszystko na raz. Zapraszam was na wakacyjne mamy ;)
 
U nas to samo od ponad tygodnia, mały ma 6,5 miesiąca i tak jak wcześniej do wszystkich sie uśmiechał i ładnie sam się bawił, tak teraz bez mamy ani rusz. Czytam Was dziewczyny i jakbym sytuacje u siebie w domu widziała :) u nas na lipvowych mamach dużo dziewczyn pisze to samo. Taki etap niestety. Któraś z dziewczyn u nas pisała że ma to związek z tym że dziecko na tym etapie juz bardzo dobrze zaczyna widzieć i rozpoznaje juz wszystko. Pozostaje czekać ;)
 
Do góry