reklama

lekarz alergolog/dermatolog Tarnów

Temat na forum 'Tarnów' rozpoczęty przez tusia221, 2 Październik 2012.

1. tusia221

tusia221 Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam!
    Chciałam prosic was mamusie o polecenie mi jakiegos sensownego lekarza dermatologa lub alergologa,otóz moja córcia choruje na atopowe zapalenie skóry-od 4 lat,czyli prawie od urodzenia(od 3 tyg zycia),o tyle o ile chodze do alergologa,bo równiez dołaczyła kwestia astmy i tu lekarka leczy głownie ta "dolegliwosc",a do skory to zalecenia nie do przyjecia przeze mnie,wiec szukam dobrego dermatologa w Tarnowie lub niedalekich okolicach,bo teraz jest mega pogorszenie i nie wiem na jak dlugo starczy mi sił aby walczyc z tym sama,moze sa mamy z Tarnowa których dzieci cierpia na to samo?

2. tonka

tonka Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Hej Tusia
    Ja choruje na AZS już od 27 lat Głowa do góry u mnie z czasem objawy słabły ale to dopiero po okresie dojrzewania więc jeszcze trochę przed wami Ja byłam chyba u wszystkich tarnowskich dermatologów i najbardziej sensowna wydała mi się Pani Piotrowska Przyjmuje między innymi w przychodni na Skłodowskiej-Curie

3. reklama
  4. tusia221

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dzieki Tonka za odpowiedz,byłam u tej lekarki 2 lata temu,jeszcze w Moscicach,ale skonczyło sie na tym ze ja musiałam jej na siłe pokazac skóre corki,bo ona nawet zerknac nie raczyła,slowa ze mna prawie nie zamieniła,bo gadała ze swoja asystentka,zapisała steryd,jakis emolient i wizyta trwała 5 min,wiec mnie jakos ta lekarka nie przekonała.Byłam tez u dr Tomczyk ale prywatnie,bardzo sympatyczna(moze dlatego,ze prywatnie?:),leczenie podobne do Piotrowskiej-ale chyba dlatego,ze razem pracują.
    Tonka,a jakie ty masz leczenie zalecone,co stosujesz do pielegnacji?

5. tonka

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Tusia zabij mnie ona się chyba Jantas nazywa nie piotrowska Taka młoda babeczka z krótkimi mysimi włosami Piotrowska chyba nawet nie przyjmuje na Skłodowskiej-curie :eek: Ale które drzwi w [przychodni wiem :) Jeszcze żeby się upewnić zadzwonie do mamy wieczorem i napiszę Ci
    Co do leczenia jak byłam mała to moja mama długo ni wiedziała na co jestem chora Inne czasy Jak miałam jakieś 10 lat to chodziłam na lampy i to bardzo pomagało W wieku dojrzewania objawy przeniosły mi się ze zgięć pod kolanami i ze zgięć rąk na dekold i twarz (to było najgorsze bo jak się spociłam to swędziało nieziemsko no i miałam plame koło plamy) i na to miałam maść sterydową i jakieś tabletki anty alergiczne ale już ne pamiętam nazwy Teraz jest ok ale jak mam nasilenie to biorę zyx i protopic Co do pielęgnacji to mam specjalną robiona w aptece maść nawilżającą za 2 zł :D Trzeba uważać żeby nie przesuszać skóry

6. tusia221

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dzieki Tonka,u tej Jantas ale czytałam opinie o niej i jest bardzo chwalona,napisz mi prosze kiedy ona przyjmuje i czy długo czeka sie na wizyte,prywatnie to ona chyba ponad 100 zl bierze.

7. tonka

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Poniedziałek 12.00 – 19.00
    Wtorek 07.00 – 14.40
    Środa 11.00 – 19.00
    Czwartek 07.00 – 14.40
    Piątek 07.00 – 14.35
    tel. (14) 63 10 240, (14) 63 10 284
    Musisz zadzwonić i pytać a jak nie będzie miejsc na teraz to podejśc do niej i poprosić bo często się zgadza bo lekarze mają miejsca na zgody które w rejestracji nie mogą być wykorzystane

8. tusia221

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dzwoniłam dzis do przychodni,w tym roku juz nie ma miejsc do zadnego dermatologa:(
    A mogłabys podac sklad tej robionej masci nawilzajacej?

9. tonka

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    tusia podejdz sobie do gabinetu do niej i zapytaj czy was przyjmie Tak jak pisałam ona ma tam jakieś miejsca na zgody a w rejestracji mówią że nie ma powiesz że masz malwersacje dziecko to ci nie odmowi
    Składu maści nie znam bo to wypisuje na recepcie lekarz

10. reklama
  11. karski1

karski1

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Hej!
    Ja i moja rodzinka korzystamy z przychodni alergo-med - jest ich trochę w Tarnowie ale to jedna wielka sieć.

Poleć forum