reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lekarz alergolog/dermatolog Tarnów

tusia221

Początkująca w BB
Dołączył(a)
27 Kwiecień 2005
Postów
26
Witam!
Chciałam prosic was mamusie o polecenie mi jakiegos sensownego lekarza dermatologa lub alergologa,otóz moja córcia choruje na atopowe zapalenie skóry-od 4 lat,czyli prawie od urodzenia(od 3 tyg zycia),o tyle o ile chodze do alergologa,bo równiez dołaczyła kwestia astmy i tu lekarka leczy głownie ta "dolegliwosc",a do skory to zalecenia nie do przyjecia przeze mnie,wiec szukam dobrego dermatologa w Tarnowie lub niedalekich okolicach,bo teraz jest mega pogorszenie i nie wiem na jak dlugo starczy mi sił aby walczyc z tym sama,moze sa mamy z Tarnowa których dzieci cierpia na to samo?
 
reklama
Hej Tusia
Ja choruje na AZS już od 27 lat Głowa do góry u mnie z czasem objawy słabły ale to dopiero po okresie dojrzewania więc jeszcze trochę przed wami Ja byłam chyba u wszystkich tarnowskich dermatologów i najbardziej sensowna wydała mi się Pani Piotrowska Przyjmuje między innymi w przychodni na Skłodowskiej-Curie
 
Dzieki Tonka za odpowiedz,byłam u tej lekarki 2 lata temu,jeszcze w Moscicach,ale skonczyło sie na tym ze ja musiałam jej na siłe pokazac skóre corki,bo ona nawet zerknac nie raczyła,slowa ze mna prawie nie zamieniła,bo gadała ze swoja asystentka,zapisała steryd,jakis emolient i wizyta trwała 5 min,wiec mnie jakos ta lekarka nie przekonała.Byłam tez u dr Tomczyk ale prywatnie,bardzo sympatyczna(moze dlatego,ze prywatnie?:),leczenie podobne do Piotrowskiej-ale chyba dlatego,ze razem pracują.
Tonka,a jakie ty masz leczenie zalecone,co stosujesz do pielegnacji?
 
Tusia zabij mnie ona się chyba Jantas nazywa nie piotrowska Taka młoda babeczka z krótkimi mysimi włosami Piotrowska chyba nawet nie przyjmuje na Skłodowskiej-curie :eek: Ale które drzwi w [przychodni wiem :) Jeszcze żeby się upewnić zadzwonie do mamy wieczorem i napiszę Ci
Co do leczenia jak byłam mała to moja mama długo ni wiedziała na co jestem chora Inne czasy Jak miałam jakieś 10 lat to chodziłam na lampy i to bardzo pomagało W wieku dojrzewania objawy przeniosły mi się ze zgięć pod kolanami i ze zgięć rąk na dekold i twarz (to było najgorsze bo jak się spociłam to swędziało nieziemsko no i miałam plame koło plamy) i na to miałam maść sterydową i jakieś tabletki anty alergiczne ale już ne pamiętam nazwy Teraz jest ok ale jak mam nasilenie to biorę zyx i protopic Co do pielęgnacji to mam specjalną robiona w aptece maść nawilżającą za 2 zł :D Trzeba uważać żeby nie przesuszać skóry
 
Dzieki Tonka,u tej Jantas ale czytałam opinie o niej i jest bardzo chwalona,napisz mi prosze kiedy ona przyjmuje i czy długo czeka sie na wizyte,prywatnie to ona chyba ponad 100 zl bierze.
 
Poniedziałek 12.00 – 19.00
Wtorek 07.00 – 14.40
Środa 11.00 – 19.00
Czwartek 07.00 – 14.40
Piątek 07.00 – 14.35
tel. (14) 63 10 240, (14) 63 10 284
Musisz zadzwonić i pytać a jak nie będzie miejsc na teraz to podejśc do niej i poprosić bo często się zgadza bo lekarze mają miejsca na zgody które w rejestracji nie mogą być wykorzystane
 
Dzwoniłam dzis do przychodni,w tym roku juz nie ma miejsc do zadnego dermatologa:(
A mogłabys podac sklad tej robionej masci nawilzajacej?
 
tusia podejdz sobie do gabinetu do niej i zapytaj czy was przyjmie Tak jak pisałam ona ma tam jakieś miejsca na zgody a w rejestracji mówią że nie ma powiesz że masz malwersacje dziecko to ci nie odmowi
Składu maści nie znam bo to wypisuje na recepcie lekarz
 
reklama
reklama
Do góry