reklama

lekarz ginekolog Rzeszów/okolice

Temat na forum 'Rzeszów' rozpoczęty przez nafoczka, 23 Wrzesień 2014.

1. nafoczka

nafoczka Moderatorka Członek załogi

Witam, dziewczyny czy któraś z Was zna doktora Jerzego Przybycień z Tarnów/Kraków. Szukam DOBREGO lekarza od trudnych przypadków ale nie z zajściem w ciąże tylko donoszeniem jej. Takiego co zleciłby konkretne badania. Po czterech próbach nie pójde do lekarza z przypadku.. ale też dobrze by było, zeby nie na drugi koniec Polski a w Rzeszowie trudno kogoś znaleźć. Wiec najwiecej pozytywnych opini ma póki co dr Przybycień i nie mam do niego az tak daleko jak Łódź... Chyba, że znacie jeszcze kogoś?? PROSZĘ!

2. harima4

harima4 Początkująca w BB

Ja chodziłam przed w trakcie i po ciaży do dr Bogdana Obrzuta w Rzeszowie. Doktor prowadził moje leczenie, potem ciąże i obecnie też się mną zajmuje bo nadal mam problemy z kobiecymi sprawami. Całą ciąze miałam zagrożoną i pan dr bardzo dobrze się mną zajmował. Byłam bardzo zadowolona z opieki a jako lekarz jest bardzo delikatny i miły. Byłam u kilku lekarzy i tylko on mi pomógł bym mogła zajść w ciąże a póżniej bym mogła ją donosić.

3. reklama
  4. nafoczka

nafoczka Moderatorka Członek załogi

Dzięki, nadal szukam czytam i chyba będzie ciężko... jakby coś komuś przyszło do głowy to przyjme wszystkie podpowiedzi. Póki co oprócz w/w lekarza przewija sie dr Dorski, dr Magoń, dr Kluz i Śliwa?!

Poleć forum