reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lekarz nie widzi ciąży 5+5

Co za czasy... lepiej się modlić, niż zrobić betę i wiedzieć.
Dla ukojenia Pani świadomości poinformuje iż w poście jest napisane jak byk ze nie mam kogo się poradzić ani nie wiem co zrobić. Wychowałam się w Niemczech tam nie ma na zawołanie badań beta HCG, od roku mieszkam w Polsce nawet nie wiedziałam ze moge sama takie wykonać.
 
reklama
Dla ukojenia Pani świadomości poinformuje iż w poście jest napisane jak byk ze nie mam kogo się poradzić ani nie wiem co zrobić. Wychowałam się w Niemczech tam nie ma na zawołanie badań beta HCG, od roku mieszkam w Polsce nawet nie wiedziałam ze moge sama takie wykonać.
Ale przecież już pisałyśmy żebyś zrobiła betę- czyli możesz iść do laboratorium, zapłacić i zbadać betę i progesteron. 😉
 
Do góry