reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lekarz podał płec w 10 tygodniu ciazy.

Mi w 12 tyg. tez mówił na prenatalnych, ze na bank chłopiec a w 20 tyg. okazało się, ze siusiak wyparował 😂 wiec szczerze mówiąc to ja bym się nie nastawiała, bo rzeczywiście są szanse 50/50 😀
 
reklama
dzieki dziewczyny, za tydzien robie nifty to bedzie pewnosc. Chociaz znajac moje szczescie nifty powie jedno a lekarze na usg drugie🙈
Moja siostra ma 3 synków i tez jeden z nich mial byc dziewczynka. Natomiast nigdy nikt nie okreslal plci tak wczesnie jak u mnie i juz zglupialam czy to mozliwe.
Płeć moich dzieci była określana w 11 tygodniu. Pierwsza córka, potem syn. I się potwierdziło. Określenie płci było ponad tydzień przed badaniami prenatalnymi w jednym i drugim przypadku. Także ja myślę, że jest to możliwe.
 
U mnie pierwsza córka w 16 tc , Maja była spokojna na usg 😀 a druga Adrianna w 20 tc , bardzo wiercąca i wcześniej nie chciała wsporacować 😎zresztą do tej pory nie chce i ciagle się wierci 🤣
 
Płeć moich dzieci była określana w 11 tygodniu. Pierwsza córka, potem syn. I się potwierdziło. Określenie płci było ponad tydzień przed badaniami prenatalnymi w jednym i drugim przypadku. Także ja myślę, że jest to możliwe.
u mnie także w 11tc lekarz stwierdził, ze chłopczyk co potwierdziły prenatalne i kolejne usg.
 
reklama
Do góry