reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lekarz podał płec w 10 tygodniu ciazy.

miśharibo

Fanka BB :)
Dołączył(a)
5 Sierpień 2020
Postów
415
Hej dziewczyny, jestem ciekawa jakie sa wasze doswiadczenia. Bylam na usg w 9t5d ciazy, ale wymiarowi dziecko jest wieksze i wypadał wtedy 10t1d.
Lekarz zrobił mi usg i powiedział, ze widzi chłopca.
Szczerze mowiac jestem w szoku, wg mnie to chyba troche za wczesnie na takie stwierdzenia? Ale on uparcie twierdzil ze z pewnoscia chlopiec.
Myslicie ze mam sie nastawiac czy nie bardzo?
 
reklama
chodzi mi to to czy wg Was lekarz faktycznie tak szybko mogl cos juz zobaczyc? 😅 wg mnie to troche wrozenie z fusow, a on sie uparl ze chlopczyk i koniec. Ja tez widzialam „cos” w tym miejscu ale czy kilkucentymetrowe dzieciatko moze juz miec cos w tym miejscu🙈?
 
Hej dziewczyny, jestem ciekawa jakie sa wasze doswiadczenia. Bylam na usg w 9t5d ciazy, ale wymiarowi dziecko jest wieksze i wypadał wtedy 10t1d.
Lekarz zrobił mi usg i powiedział, ze widzi chłopca.
Szczerze mowiac jestem w szoku, wg mnie to chyba troche za wczesnie na takie stwierdzenia? Ale on uparcie twierdzil ze z pewnoscia chlopiec.
Myslicie ze mam sie nastawiac czy nie bardzo?
Mi w 11 chłopiec w 13 i 16 dziewczynka także myślę że za szybko na rozpoznanie z autopsji ;)
 
chodzi mi to to czy wg Was lekarz faktycznie tak szybko mogl cos juz zobaczyc? 😅 wg mnie to troche wrozenie z fusow, a on sie uparl ze chlopczyk i koniec. Ja tez widzialam „cos” w tym miejscu ale czy kilkucentymetrowe dzieciatko moze juz miec cos w tym miejscu🙈?
To coś to wyrostek płciowy. W zależności w która stronę skierowany wskazuje na dana płeć. Ale nie nastawiaj się. Mi lekarz w 12 tyg powiedział ze chłopiec a tydzień później na prenatalnych inny powiedział ze nie podziela zdania i faktycznie była dziewczynka. Zewnętrzne narządy wykształcają się ok 16tc
 
chodzi mi to to czy wg Was lekarz faktycznie tak szybko mogl cos juz zobaczyc? 😅 wg mnie to troche wrozenie z fusow, a on sie uparl ze chlopczyk i koniec. Ja tez widzialam „cos” w tym miejscu ale czy kilkucentymetrowe dzieciatko moze juz miec cos w tym miejscu🙈?
Oczywiście że już widać wyrostek który często jest mylnie określane na tym etapie 😁 mi na prenatalnych zmienił plec po 2tyg także juz niebawem się okaże;)
 
To coś to wyrostek płciowy. W zależności w która stronę skierowany wskazuje na dana płeć. Ale nie nastawiaj się. Mi lekarz w 12 tyg powiedział ze chłopiec a tydzień później na prenatalnych inny powiedział ze nie podziela zdania i faktycznie była dziewczynka. Zewnętrzne narządy wykształcają się ok 16tc
Dokladnie to samo co u mnie :) I mam nadzieję że juz się nie zmieni nic bo zacznę podejrzewać ze jest tam dwojka🤣
 
reklama
dzieki dziewczyny, za tydzien robie nifty to bedzie pewnosc. Chociaz znajac moje szczescie nifty powie jedno a lekarze na usg drugie🙈
Moja siostra ma 3 synków i tez jeden z nich mial byc dziewczynka. Natomiast nigdy nikt nie okreslal plci tak wczesnie jak u mnie i juz zglupialam czy to mozliwe.
 
Do góry