reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lekarz poszukiwany - Warszawa

Dołączył(a)
28 Kwiecień 2024
Postów
1
hej dziewczyny, chciałabym poradzić się Was i dopytać o polecenie lekarza (najlepiej z Warszawy), który specjalizuje się w polipach, leczeniu niepłodności i ma holistyczne podejście do Pacjentki, a przede wszystkim takiego, któremu można zaufać.
Jestem po 3 zabiegach histeroskopii, polipy wciąż odrastają (ostatnia diagnoza: podejrzenie endometrium polipowatego), od 2 lat staramy się z Mężem nieskutecznie o dziecko, oprócz tego mam zdiagnozowaną hiperprolaktynemię i nieregularne cykle. Mój obecny lekarz wydaje się już być bez planu i pomysłu na dalsze leczenie... Ostatnie jego słowa brzmiały "co z tego, że zrobimy Pani kolejny zabieg, jak polipy i tak odrosną", co przyznam szczerze mocno odbiło się na mnie psychicznie i odebrało nadzieję. Potrzebuję kogoś, kto odbuduje tę nadzieję na nowo, a niestety "przerobiłam" już wielu lekarzy
:(
:(
Czy macie kogoś sprawdzonego?
 
reklama
Do góry