reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lekarz prowadzący mięśniaki Warszawa

Dołączył(a)
13 Grudzień 2023
Postów
2
Cześć
Dziewczyny szukam lekarza prowadzącego ciąże z wieloma dużymi mięśniakami.
Lekarka która wybraliśmy na początku poinformowała że w jej szpitalu nie będę mogła rodzić ze względu na duże prawdopodobieństwo krwotoku i tak wg jakbym miała jakieś krwawienie to też mam do nich nie przyjeżdżać tylko jechać do.,, jakiejś " kliniki w Warszawie...
Dlatego szukamy jakiegoś lekarza który ma doświadczenie w podobnych przypadkach i najlepiej jak pracuje również w szpitalu który podejmie się takiego porodu. Miasto Warszawa bądź okolice Warszawy zachodniej
Prosze pomóżcie
 
reklama
Ja miałam sporego mięśniaka, na szczęście zatrzymał się na pewnym etapie.
Ale moja lekarka sugerowała mi w razie co poród w szpitalu na Orłowskiego. (tam jest też lekarz który zajmuje się takimi przypadkami, niestety nie pamiętam nazwiska).
Pozatym z tego co mi wtedy tłumaczyła, najlepiej wybrać szpital gdzie w razie potrzeby jest także odział chirurgii... Czyli np. szpital Bródnowski...

Ja ostatecznie rodziłam na Karowej. Miałam krwotok po porodzie, ale związany z łożyskiem. Sam miesniak się wchłonal.

Dużo zdrowia.😉
 
Ja miałam sporego mięśniaka, na szczęście zatrzymał się na pewnym etapie.
Ale moja lekarka sugerowała mi w razie co poród w szpitalu na Orłowskiego. (tam jest też lekarz który zajmuje się takimi przypadkami, niestety nie pamiętam nazwiska).
Pozatym z tego co mi wtedy tłumaczyła, najlepiej wybrać szpital gdzie w razie potrzeby jest także odział chirurgii... Czyli np. szpital Bródnowski...

Ja ostatecznie rodziłam na Karowej. Miałam krwotok po porodzie, ale związany z łożyskiem. Sam miesniak się wchłonal.

Dużo zdrowia.😉

W Orłowskim nie ma już porodówki
 
Do góry