reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lekarz prowadzący

Dołączył(a)
23 Listopad 2016
Postów
5
Hej, wczoraj robiłam dwa testy i wyszły dwie kreski :) więc mam pytanie i prośbę o polecenie jakiegoś dobrego według Was lekarza na NFZ z Krakowa. Wiem, że moja koleżanka chodziła do jednego i wyprosiła badania prenatalne, chociaż tak naprawdę nie było podstaw, żeby były konieczne. Ogólnie nie zachwalała go ale na badania ją skierował. Czy Wasi lekarze tez Wam przepisywali te badania bez problemu.
 
reklama
Kurde jak nie było podstaw? I dobrze że wyprosiła nie jest ignorantka a taki lekarz który sam nie daje skierowania to typowy konowal.
Dobry lekarz karze robić.
Nie musi być w rodzinie chorób aby dziecko mogło być chore.ile zdrowych par a dzieci rodziły się z poważnymi wadami.
Ja bym spać nie mogła gdybym takich badań nie zrobiła.
Oprócz zwykłych usg te 3 najważniejsze w 12 tyg 20 i po 30
Często od tych badań zależy zycie dziecka.
Chodziłam prywatnie
A na NFZ i tak wysyłają prywatnie bo sprzętu nie mają a do tego musi być bardzo dobry sprzęt.
Każda mama robi te badania na własną rękę i nie patrzy czy lekarz da skierowanie czy nie
 
Ja niestety nie jestem z Krakowa i nie pomogę w kwestii lekarza.

Nie jest prawdą, że regułą jest wysyłanie na prywatne badania w przychodniach na NFZ . Te na NFZ też mają dobry sprzęt, trzeba poszukać. Jeśli nie ma wskazań do badan prenatalnych to NFZ za nie nie płaci i rzeczywiscie trzeba skierowanie "wyprosić" (lekarz musi wpisać jakiś powód) lub za nie zapłacić.
 
Niestety nie jestem w stanie polecić Ci nikogo na nfz ponieważ sama chodziłam prywatnie . Jednak jeśli brałabyś pod uwagę wizytę prywatną to polecam wybrac się do Prima med do pana Tomasza Krasińsiego Duże doświadczenie oraz wiedza.

W gabinecie jest możliwość wykonania usg 3d 4d Link do: Ginekolog - Prima-Med Kraków
 
Ostatnia edycja:
Do góry