reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lekarz prywatnie czy państwowo?

Witam serdecznie
jestem tutaj po raz pierwszy. Powiem szczerze ze poszukuje lekarza w warszawie najlepiej panstowego. Moglabys mi pomoc jak ewentulanie moge szukac tego na forum?
Jestem w piatym miesiacu ciazy :)
 
reklama
Ja chodzilam panstwowo do lekarza. Tak sie stalo ze trafilam do szpitala i jak moj lekarz prowadzacy zobaczyl mnie odrazu mialam lepsza opieke (mimo ze tylko panstwowo wszytko bylo)..Tak wiec wszytkoz alezy od samego lekarza
 
Witam wszystkich
ja co prawda rodziłam już prawie 2 lata temu, ale doświadczenie to nauczyło mnie jednej rzeczy: następnym razem prowadzić ciąże prywatnie u lekarza pracującego w szpitalu, w którym zamierza się rodzić. Jest to najlepsze rozwiązanie. Oczywiście życzę wszystkim porodów bez żadnych komplikacji, ale w momencie gdy one sie pojawią przyda się ta pomoc lekarska - a pomoc lekarza, który już na nas dobrze zarobił będzie z pewnością o niebo lepsza! Nawet w przypadku gdyby konkretnie tego lekarza nie było przy porodzie to lekarze pracujący w tym samym szpitalu również będą Was traktowali jak swoich prywatnych pacjentów.

A tak przy okazji może ktoś ma namiary na Panią Kowalską-Koprek z Łodzi? Bardzo potrzebuje-z góry dziękuję za odpowiedź
 
Ja chodzę do lekarza prywatnie, pracuje on w szpitalu w którym chcę rodzić- ale najwarzniejsze że mam do niego zufanie inie zamieniłabym go na żadnego innego:-D
 
ja chodzę do lekarza, który ma i prywatny gabinet, i gabinet z kontraktem nfz-owskim. o ile ma punkty, i wszystko - państwo płaci za mnie. jak nie ma punktów (koniec kontraktu np. w grudniu) - wizyta jest płatna.
nie przyszło mi do głowy zmieniać gabinet z państwowego na prywatny, zresztą sam lekarz stwierdził, że to głupota jest.
usg mam przy każdej wizycie, za badania płaci państwo, telefon do niego mam (i mogę dzwonić z pytaniami) - czegóż chcieć więcej?? :-)

a. facet nie pracuje w żadnym polecanym przez siebie szpitalu. poleca co dobre, jak sam mówi, niezależnie czy pacjentkom prywatnym czy państwowym :-)
 
Witam! Ja chodzę do lekarza państwowego. Ja żadnej różnicy nie widzę między państwowym a prywatnym, to zależy od lekarza ja akurat traiłam na dobrego.:-)
85ba654cee.png


Pozdrawiam!
 
Witam! Ja chodzę do lekarza państwowego. Ja żadnej różnicy nie widzę między państwowym a prywatnym, to zależy od lekarza ja akurat traiłam na dobrego.:-)
85ba654cee.png


Pozdrawiam!

To prawda że zalezy na kogo się trafi mój lekarz niestety nie pracuje w poradni a nie chcę trafić niewiadomo do kogo:tak:
 
reklama
Witam.

Przed ciążą chodziłam do państwowego, pacjentki go chwaliły, ja też. Przez jakieś pół roku chodziłam do lekarzy z firmy i po tym okresie czasu poszłam do "mojego" z przychodni. Bardzo się rozczarowałam. Inne pacjentki tez stwierdziły, że się zmienił, niestety na gorsze:-(. Na wizycie poczułam się jak panna lekkich obyczajów, która przyszła na skrobanke. Obecnie chodzę do prywatnego [poleciła nam Go znajoma męża]. Na każdej wizycie usg, mogę, a nawet muszę;-) dzwonic gdy mnie cos niepokoi, albo chcę się o coś spytać, a np zapomniałam na wizycie.

Zgadzam się z opinią innych. Nieważne państwowy czy prywatny, zależy od lekarza.


Pozdrawiam:-D
 
Do góry