reklama

Lekarz- Twój wróg?

Temat na forum 'Rozmowy o wszystkim' rozpoczęty przez maminka_k, 21 Luty 2010.

1. maminka_k

maminka_k własny;)

hej, nie jestem osobą która lubi zrzędzić i narzekac jak to dookoła wszystko jest baznadziejne ale dziś prawie mnie rozerwało ze złości.. spędziłam sześc godzin w kolejce na ostrym dyżurze tylko po to żeby usłyszeć od pana doktora że jestem chuda i koścista, ciało mam nieatrakcyjne i wogóle nic dziwnego, że choruje.. pytam: jakim prawem?? przychodzę chora, ledwo stoje na nogach i nie dośc że gniję w przychodni przez pare godzin to jeszcze potem musze znaleźc w sobie siłę żeby słuchac jak lekarz komentuje (niby żartobliwie) moje ciało.. czy naprawdę jesli nie ma sie kasy na prywatna wizytę to trzeba byc w tym kraju traktowanym jak bydło???

2. Futrzak

Futrzak Zaciekawiona BB

Wiesz, nie wyciągaj ogólnych wniosków na podstawie jednorazowego przypadku. To prawda, że w Polsce ze służba zdrowia najlepiej nie jest, wiemy to wszyscy. Ale sytuacja zaczyna się po mału ruszac i to jest najwazniejsze, ludzie coraz pewniej zaczynaja się domagać swoich praw a lekarze głównie ci młodzi zaczynają głośno mówić o tym, że najwyższy czas zmienić system: Masz dosyć swojego lekarza? potrzeba pewnie jeszcze trochę czasu żeby zmiany stały się bardziej wyraźne ale najwazniejsze, że w końcu nastają..

3. reklama
  4. pabana25

pabana25 Zaciekawiona BB

gdzie przepraszam nastaja?? moze w stolicy albo innych duzych miastach a i tego nie jestem pewna. prawda jest taka ze wiekszosc przychodni w polsce okupowana jest przez bande prostakow.

5. mamaA

mamaA Fanka BB :)

Nie rozumiem dlaczego dochodzisz do takich wniosków:( Masz na myśli lekarzy czy ludzi czekających w przychodni. To określenie nie pasuje mi ani do jednych ani do drugich. Oczywiście zdarzają sie przypadki ewidentnego chamstwa,ale na ich podstawie nie powinno się wyciągać tak ogólnych wniosków

6. madziulina-bardzo zla

madziulina-bardzo zla mama dwojki szkrabow

Niestety juz tak jest, ze sa i ludzie i taborety, mnie nieraz lekarze doprowadzili do bialej goraczki wlasnie tego typu gadaniem tyle, ze ja nie pozostalam im dluzna bo z reguly rzadko daje sobie w kasze dmuchac. Niestety i w prywatnych klinikach czy tez przychodniach powoli robi sie samowolka.

Poleć forum