reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lekarz z polecenia.

reklama
Rozumiem. W takim razie najlepiej prywatnie - zresztą jak prawie w każdej dziedzinie :cool2: aczkolwiek na Wojska było o tyle fajnie że mimo kolejki od razu zawołali najpierw nas z małym dzieciaczkiem a nie wszędzie tak jest na NFZ.
A z oczkami Mai na pewno wszystko będzie w porządku.
 
Ja bylam prywatnie u tego lekarza dr n. med. Karol Krzystolik opinie - okulista Szczecin - ZnanyLekarz.pl
przyznam ze nie czekalo sie super krotko tzn ze na drugi dzien, wiem ze chyba do 2 tygodni bylo, ale to i tak lepiej bo na 3 maja nas ciagle na NFZ ciagle przeciagali az w koncu powiedzieli...ze nie bylam zarejestrowana niby a chodizlam 5x...i co chwile pani dr sobie przeciagala urlop.
Fakt ze wg mnie malo nie liczy sobie bo za wizyte ze wkropil dziecku kropelki, zawolal po 30minutach...i 2minuty popatrzyl na oczy - wzial 130zl.
 
Rozumiem. W takim razie najlepiej prywatnie - zresztą jak prawie w każdej dziedzinie :cool2: aczkolwiek na Wojska było o tyle fajnie że mimo kolejki od razu zawołali najpierw nas z małym dzieciaczkiem a nie wszędzie tak jest na NFZ.
A z oczkami Mai na pewno wszystko będzie w porządku.
Dzięki.Wydaje mi się, że z oczkami wszystko oki,troszkę mała zezuje dlatego chcę z Nią pójść.A miałam wizytę zaplanowaną jak miała 5 miesięcy ale wtedy miała kryzys wózka-nie lubiła i nosidełka.I jak Ją się wsadzało, to był taki ryk że głowa mała.Potem przeszło, ale nigdzie daleko nawet nie próbowaliśmy z Nią jeździć.No chyba, że była zmęczona i szybko zasypiała;)
 
kochane potrzebuje pomocy
w Kamieniu Pomorskim przyjmuje dr Mirosława Ławicka-Chmiel neurolog
chcę się do niej zapisać a w zasadzie dwóch synów tel który podany jest w necie jest wyłączony ;/
czy któraś z Was ją zna i mogła by jakoś zapisać nas do niej???

bardzo pilna sprawa
 
Hej pomozcie mi, znacie z dobrym podejsciem i ogromna wyrozumialoscia stomatologa dzieciecego?
Grzesiowi sie popsul zabek podejrzewam ze to próchnica (sama nie wiem skąd się wzięła bo myje ząbki, słodyczy nie jada :( ) a on niechętny nawet dla mnie otwierać buzię...
 
Cześć dziewczyny, mam pytanie bo nie znalazłam nic w tym wątku na ten temat. Czy któraś z was była może u chirurga dziecięcego na św. wojciecha?? Lub też u innego niekoniecznie w tym szitalu? Mojej małej wywaliło pępek i wiadomo że to przepuklina pediatra dała nam skierowanie i tak chciałabym trafić na lekarza który nie wyśle nas od razu na zabieg bo tego się boję tylko na początek spróbuje innych metod.
 
reklama
Ja chodziłam z dzieckiem do chirurgów na Wojciecha ale z inną sprawą niż twoja. Tam jest tak że chirurdzy się zmieniają raz na miesiąc, czyli przez cały miesiąc przyjmuje jeden a w następnym jest zmiana.

Ja tam poszłam z olbrzymim stłuczeniem policzka. Też myślałam, że zaraz będą chcieli coś przecinać.
Ale było OK. Ja tam byłam u 3 różnych chirurgów (bo leczenie długo trwało) i każdy moim zdaniem był kompetentny. Jak jedna babka nie za bardzo była pewna co zrobić to od razu poprosiła jakiegoś innego lekarza o konsultację.
Terminy nie są odległe.
 
Do góry